Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
,,Odurzone Marzenia" Kornelii drugim tekstem KONKURSU LITERACKIEGO „Morderstwo na śniadanie”
~~Klaudia niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 16:20
Jeśli chodzi o detektywa dobra lokalizacja przemieszczania pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maria niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 16:26
Zamiast się cieszyć i gratulować, zmieszamy z błotem kogo można i jak tylko można. A co? Mnie jest niefajnie, to dlaczego innym ma być lepiej? Niech no się tylko Polakowi dobrze wiedzie, a zaraz zleci się stado zawistników, plotkarzy, wszystkowiedzących i przemądrzalców. Zawiść trawi nas ze wszech miar. Przerażające to, niskie i bardzo smutne. A poza tym krzywdzące, frustrujące i sprawiające, że czasami naprawdę tracimy wiarę w człowieka. Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewy profil niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 17:30
~~Maria napisał(a): Zamiast się cieszyć i gratulować, zmieszamy z błotem kogo można i jak tylko można. A co? Mnie jest niefajnie, to dlaczego innym ma być lepiej? Niech no się tylko Polakowi dobrze wiedzie, a zaraz zleci się stado zawistników, plotkarzy, wszystkowiedzących i przemądrzalców. Zawiść trawi nas ze wszech miar. Przerażające to, niskie i bardzo smutne. A poza tym krzywdzące, frustrujące i sprawiające, że czasami naprawdę tracimy wiarę w człowieka. Wstyd

Wstyd pani Mario, to jest wtedy, kiedy ktoś, biorąc ludzi za tępych idiotów, sięga po prymitywne, dające się łatwo obnażyć oszustwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 18:19
Z części najbardziej podoba mi się uprowadzenie jak w prawdziwym filmie sensacyjnym pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna Kucharska niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 19:41
Opowiadanie bardzo inspiujace.Jednym tchem pochłonęłam jego treść.Ma Pani zadatki na dobrego pisarza Pani Małgorzato.Bede czekać z niecierpliwością na dalsze tego typu opowieści.Juz jestem Pani fanką.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamilla niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 19:44
A skąd Pani wie, że to p. Małgorzata jest autorką??? Wszak opowiadanie podpisane jest pseudonimem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna Kucharska niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 19:48
~~Maria napisał(a): Zamiast się cieszyć i gratulować, zmieszamy z błotem kogo można i jak tylko można. A co? Mnie jest niefajnie, to dlaczego innym ma być lepiej? Niech no się tylko Polakowi dobrze wiedzie, a zaraz zleci się stado zawistników, plotkarzy, wszystkowiedzących i przemądrzalców. Zawiść trawi nas ze wszech miar. Przerażające to, niskie i bardzo smutne. A poza tym krzywdzące, frustrujące i sprawiające, że czasami naprawdę tracimy wiarę w człowieka. Wstyd

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Kuningamia niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 19:49
~~Lewy profil napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maria napisał(a): Zamiast się cieszyć i gratulować, zmieszamy z błotem kogo można i jak tylko można. A co? Mnie jest niefajnie, to dlaczego innym ma być lepiej? Niech no się tylko Polakowi dobrze wiedzie, a zaraz zleci się stado zawistników, plotkarzy, wszystkowiedzących i przemądrzalców. Zawiść trawi nas ze wszech miar. Przerażające to, niskie i bardzo smutne. A poza tym krzywdzące, frustrujące i sprawiające, że czasami naprawdę tracimy wiarę w człowieka. Wstyd

Wstyd pani Mario, to jest wtedy, kiedy ktoś, biorąc ludzi za tępych idiotów, sięga po prymitywne, dające się łatwo obnażyć oszustwo.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.