Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszystkie osoby hospitalizowane w szpitalu modułowym nie są zaszczepione
~~Marek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 13:34
Nie jestem antyszczepiinkowcem,bo szczepie siebie i dzieci na szczepionki według kalendarza szczepień.Jestem anty temu preparatowi który uważają za szczepionkę,a sami producenci nie biorą za nią odpowiedzialności ani osoby które wam je podają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 13:37
~~Basik napisał(a): Komentarze bardzo "niskiego lotu". Do anty-szczepionkowców: NIE CHCECIE SIĘ SZCZEPIĆ- WASZA SPRAWA. Inni się szczepią i chcą się szczepić- ich sprawa, a wam gó..o do tego !!!!

Zwróć uwagę,że są(i będą następne) faszystowskie ograniczenia dla niezaszczepionych-że to niby oni(podobnie jak Żydzi w faszystowskich Niemczech) roznoszą wirusa....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 13:40
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Basik napisał(a): Komentarze bardzo "niskiego lotu". Do anty-szczepionkowców: NIE CHCECIE SIĘ SZCZEPIĆ- WASZA SPRAWA. Inni się szczepią i chcą się szczepić- ich sprawa, a wam gó..o do tego !!!!

Zwróć uwagę,że są(i będą następne) faszystowskie ograniczenia dla niezaszczepionych-że to niby oni(podobnie jak Żydzi w faszystowskich Niemczech) roznoszą wirusa....

I nie myl tego z oficjalną narracją,że to są nie ograniczenia dla niezaszczepionych ,a tylko ułatwienia dla zaszczepionych,bo to łykać może tylko ciemny lud
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 14:15
bzdura ....mam znajoma ktora pracuje w szpitalu .Wszyscy na COVIDOWYM to zaszczepione osoby i maja około 80 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~blau niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 14:43
co nas czeka? chyba zrobimy interwencje poselska w szpitalu by sprawdzic czy mówią prawde....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 15:22
~~ja napisał(a): bzdura ....mam znajoma ktora pracuje w szpitalu .Wszyscy na COVIDOWYM to zaszczepione osoby i maja około 80 lat

No to ktoś nas wali w rogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Czeremcha niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 15:38
~~ja napisał(a): bzdura ....mam znajoma ktora pracuje w szpitalu .Wszyscy na COVIDOWYM to zaszczepione osoby i maja około 80 lat


Dlaczego kłamiesz , jaki masz w tym cel oszuście , pewnie testujesz ilu głupków typu ~~Ciemnopopielaty Rannik tobie uwierzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Morwa niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 17:34
każdy foliarz to komuch który źle życzy Polsce,nieszczepieni powinni płacić za leczenie cowidowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.