Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenie koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~klucznick niezalogowany
4 września 2021r. o 14:29
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hak niezalogowany
4 września 2021r. o 14:49
To chyba już trzeci artykuł i trzecie pytanie czy to już czwarta fala. Ale przebieracie nóżkami w redakcji kiedy w końcu się zacznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 września 2021r. o 14:58
Argumenty antyszczepionkowców to hejt w najpodlejszym wydaniu .
Pokazujecie kim jesteście , atakującą sforą hejterów .


Dopisane 04.09.2021r. o godz. 14:58:

PIS-PO-PRL napisał(a): Panie Lucjanie... Pytanie mam.
Jeden z "ekspertów" przy premierze, w radio (czyli pewnie zmyśliłem) stwierdził, że to ostatnia fala. Potem wirus będzie jak grypa... Moje pytanie... Szczepić się czy przeczekać? Jak przeczekam to szczepienie straci sens, bo na grype szczepić się nie ma sensu. Ale jak się zaszczepię, to zyskam szacun na dzielni wśród zaszczepionych.
Mam dylemat... i to nie mały :D
No i ciekawa przepowiednia, ze wirus zmutuje w grypę, no ale to już pomijam, wiadomo... po 5 dawkach to i covid wymięknie ;)


Decyzja szczepić się czy nie należy do Pana , przypuszczam że już ją Pan podjął .
Też słyszałem że ta fala może być ostatnią pod warunkiem wysokiego ok .80% wyszczepienia całej populacji , problemem jest Afrka i biedne kraje Ameryki Południowej .
Proszę nie mylić koronawirusów z ortomyksowirusami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
4 września 2021r. o 15:21
M21W2 napisał(a): Rozprzestrzenianiu się zarazy sprzyja zaraza jaką są antyszczepionkowcy .

Jedna zaraz to ty tu jesteś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
4 września 2021r. o 15:21
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Rozprzestrzenianiu się zarazy sprzyja zaraza jaką są antyszczepionkowcy .

Panie Lucjanie,czyli ma Pn poglądy faszystowskie? Chyba,że jest Pan zwykłym durniem?

Jest zwykłym durniem na przemian z burakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
4 września 2021r. o 15:23
P.Lucek czy jak ty tam się ... nazywasz i Armagedon zaszczepie się jak szczepionka będzie dopracowana i znając jej skład .Każdy robi to co jest dla niego dobre pajacu .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 września 2021r. o 15:28
M21W2 napisał(a): Proszę nie mylić koronawirusów z ortomyksowirusami .


teraz to mi Pan wiedzą zaimponował ;)
Na portalach jakie czytuje takich słów się nie używa ortymrmwis... a tam, ważne że ma być ostatnia fala :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Agrest niezalogowany
4 września 2021r. o 15:51
Ojejku dwa zakażenia, chyba bedzie zakaz wychodzenia z domu!!! Ale tylko dla normalnych. Rozumiem że politycy bedą dalej spotykać się w restauracjach bez maseczek i jeść pyszności za nasze??? Popijać wódeczkę i śmiać się z blebsu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo