Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik ponownie w Platformie Obywatelskiej, wrócił bo nie może się pogodzić z bezprawnymi działaniami partii rządzącej
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla 21 września 2021r. o 7:48
Dziś się towarzystwo spotyka, dajcie znać czy skrzyło prezydenckie było obecne na zebraniu - czyli nasz Johnny Kanister i niedobitki z Ziemi bol.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Kufea 21 września 2021r. o 13:03
Może przyjdzie sam car ze swoim powiatowym namiestnikiem...Napewno będzie też darmowe strzyżenie i golenie w promocji od znanego fryzjera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.