Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik ponownie w Platformie Obywatelskiej, wrócił bo nie może się pogodzić z bezprawnymi działaniami partii rządzącej
~~Jorg 14 września 2021r. o 20:29
Stasik wystarczy tobie koryta ,ale ty nie mało i mało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Maczek 14 września 2021r. o 21:21
Rozkład PO w Bolesławcu rozpoczął niestety śp. Kwaśniewski kiedy pod wpływem osobistych ansów ze śp. Haniszewskiem wpuścił do koalicji ratuszowych. Wtedy zaczęło się przejmowanie PO i Powiatu. O ile te twardą politykę można zrozumieć o tyle ci wszyscy którzy lajkowali fejsbukowemu Darkowi dziś lajkują Romanowi. Ot takie powiatowe miernoty. Szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PSL 14 września 2021r. o 21:26
~~Miedziany Maczek napisał(a): Rozkład PO w Bolesławcu rozpoczął niestety śp. Kwaśniewski kiedy pod wpływem osobistych ansów ze śp. Haniszewskiem wpuścił do koalicji ratuszowych. Wtedy zaczęło się przejmowanie PO i Powiatu. O ile te twardą politykę można zrozumieć o tyle ci wszyscy którzy lajkowali fejsbukowemu Darkowi dziś lajkują Romanowi. Ot takie powiatowe miernoty. Szkoda.

O zmarłych źle się nie mówi niech ten Haniszewski spoczywa w spokoju .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Maczek 15 września 2021r. o 0:05
~~PSL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miedziany Maczek napisał(a): Rozkład PO w Bolesławcu rozpoczął niestety śp. Kwaśniewski kiedy pod wpływem osobistych ansów ze śp. Haniszewskiem wpuścił do koalicji ratuszowych. Wtedy zaczęło się przejmowanie PO i Powiatu. O ile te twardą politykę można zrozumieć o tyle ci wszyscy którzy lajkowali fejsbukowemu Darkowi dziś lajkują Romanowi. Ot takie powiatowe miernoty. Szkoda.

O zmarłych źle się nie mówi niech ten Haniszewski spoczywa w spokoju .
To nic złego, to fakty. Byli politykami, zmarli jak inni podobni wcześniej, a ich decyzje podlegają ocenie. Nie piszę jakimi byli ludźmi. Wszystko jest w stosownych granicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Jagoda 15 września 2021r. o 0:25
PiS się wali to trzeba do PO tam na mieszał to teraz do PO.Takiemu napluj w twarz to powie że deszcz pada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Portulaka 15 września 2021r. o 6:10
Na emeryturę stare dziadygi ,co w takim wieku ma się pod sufitem ,widać na przykładzie mlaskacza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Sadziec 15 września 2021r. o 21:52
Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Sośnica 20 września 2021r. o 22:05
Masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!