Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samochód osobowy zderzył się z łosiem, samochód doszczętnie zniszczony, łoś nie miał szans
~~Rudozłoty Floks 15 września 2021r. o 8:23
Dlatego na bramkach autostradowych jest napis ,,NIE BĄDŹ ŁOSIEM ZAMKNIJ BRAMĘ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla 15 września 2021r. o 9:21
Musiał biedak stać przodem, bo rozerwało mu klatkę o dach... :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Godecja 15 września 2021r. o 9:55
Dobrze, że nic nikomu się nie stało. Szkoda pięknego zwierza, którego znaki drogowe nie obowiązują, my zaś musimy szczególnie uważać. Sam przez lasy nie jadę więcej niż 70 km/h aby w razie "w" dać sobie czas na reakcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 15 września 2021r. o 10:01
~~Ciemnoczerwona Godecja napisał(a): Dobrze, że nic nikomu się nie stało. Szkoda pięknego zwierza, którego znaki drogowe nie obowiązują, my zaś musimy szczególnie uważać. Sam przez lasy nie jadę więcej niż 70 km/h aby w razie "w" dać sobie czas na reakcję.

Stajesz się wtedy niebezpieczny dla innych użytkowników drogi, bo zaczną cię wyprzedzać. A ta twoja zapobiegliwość i tak nie na wiele się zda. Bo mi ostatnio wyskoczyła sarna na obwodnicy, w okolicy ciepłowni, choć nie ma tam lasu. To w takim razie mam zacząć wszędzie jeździć 60-tką? To bym się już wolał przesiąść na rower. Taniej i zdrowiej, no i niewiele wolniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 15 września 2021r. o 10:11
Ostrożności nigdy nie jest za wiele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ulka 15 września 2021r. o 10:15
Badanie trzeźwości wykazało że obaj byli trzeźwi , Policja ustala przyczynę zdarzenia , być może łoś wyprzedzał na podwójnej ciągłej . Został ukarany mandatem 500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Godecja 15 września 2021r. o 10:58
To niech mnie nie wyprzedzają a skoro mnie wyprzedzają to jest to dla mnie kolejnym środkiem bezpieczeństwa. Jasne, 70 km/h jadę przez las i stwarzam większe zagrożenie, większej beki nie miałem ale jak jedzie pryszczaty "krul" szos w bełemwu to o czym my tutaj ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel 15 września 2021r. o 11:04
~~ulka napisał(a): Badanie trzeźwości wykazało że obaj byli trzeźwi , Policja ustala przyczynę zdarzenia , być może łoś wyprzedzał na podwójnej ciągłej . Został ukarany mandatem 500 zł

Ale się uśmiałam aż się popłakałam dobre to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.