Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wiwat TVN

~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
23 września 2021r. o 11:32
Horus napisał(a): ja dzisiaj rano ,cały w trwodze sprawdziłem czy czasem ta cała Witek w otoczeniu pięciu prawników ;D nie opamiętała się :D i nie zarządziła reasumpcji głosowania...hahaha

w państwie pislamskiego nierządu do klasyki przejdzie ''witkowanie'' :D

ale jak widzę na szczęście TVN 24 nadaje ...


Trochę mi ciebie żal... "cały w trwodze..." człowieku, życie tracisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2021r. o 12:25
fajnie że jest tu ktoś kto mnie żałuje...
TVN to przecież całe moje życie i nie wiem co bym zrobił gdyby go zabrakło...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
23 września 2021r. o 12:50
Patryk jaki powinien stracić mandat w PE, bo reprezentuje interesy...Polski.
A TVN takich ma wyznawców jakich sobie wyhodowała. Dzień bez dawki nienawiści i antypisowskiej szydery to dzień stracony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
23 września 2021r. o 13:00
~~Radek napisał(a): Patryk jaki powinien stracić mandat w PE, bo reprezentuje interesy...Polski.
A TVN takich ma wyznawców jakich sobie wyhodowała. Dzień bez dawki nienawiści i antypisowskiej szydery to dzień stracony.

Patryk Jaki jest przeciwny UE ale co miesiąc przytulanie 6 tys. EURO to już jemu nie przeszkadza, po co pchał się na europosła. Co ma do tego TVN, może gdybyś oglądał trochę więcej TV informacyjnych, jak tylko TVP Info to byś wiedział, która najbardziej zieje nienawiścią i szyderczo manipuluje, ja oglądam trzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Lawenda niezalogowany
23 września 2021r. o 13:37
Skąd w Polsce tyle antypolskich kur.w? Dlaczego te kur.y czerpiące garściami z naszej gospodarki i pracy Polaków wielbią obcych? Bo są potomkami kolaborantów albo okupantów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
23 września 2021r. o 14:22
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Radek napisał(a): Patryk jaki powinien stracić mandat w PE, bo reprezentuje interesy...Polski.
A TVN takich ma wyznawców jakich sobie wyhodowała. Dzień bez dawki nienawiści i antypisowskiej szydery to dzień stracony.

Patryk Jaki jest przeciwny UE ale co miesiąc przytulanie 6 tys. EURO to już jemu nie przeszkadza, po co pchał się na europosła. Co ma do tego TVN, może gdybyś oglądał trochę więcej TV informacyjnych, jak tylko TVP Info to byś wiedział, która najbardziej zieje nienawiścią i szyderczo manipuluje, ja oglądam trzy.

Też oglądam trzy, dzięki temu mam pewien dystans.
Co ma do tego TVN - przecież to jest wątek o tej patriotycznej stacji, stojącej na straży polskich interesów :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
23 września 2021r. o 14:25
A Patryk Jaki sprawuje mandat europosła w wyniku demokratycznych wyborów, w przeciwieństwie do urzędników Komisji Europejskiej pełniących funkcje z politycznego nadania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krutkich majteczkach niezalogowany
23 września 2021r. o 14:53
Horus napisał(a): fajnie że jest tu ktoś kto mnie żałuje...
TVN to przecież całe moje życie i nie wiem co bym zrobił gdyby go zabrakło...:D

Królu onanizm wzmacnia organizm :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza