Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Panie Kaziu, niech Pan już wstaje !

~~Karminowoczerwona Kobea niezalogowany
29 września 2021r. o 8:52
emem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panie napisał(a): Panie Kaziu niech się Pan już obudzi, ile można spać?!

Kaziu wstaje dużo wcześniej. Pytanie dlaczego Ty wstajesz tak późno?! 0 8.30?!


Dla Pana Kazia wstanę jutro o 7:00!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 września 2021r. o 8:57
rafal napisał(a): A nie wiesz "emem" czy Pan Kaziu coś napisze o wirusie ?
Albo o skuteczności szczepień ?


Myślę, że napisze - pewnie o tym, że ludzie nie chcą się szczepić, a antyszczepionkowcy wypisują głupoty.


Dopisane 29.09.2021r. o godz. 08:57:

~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Dla Pana Kazia wstanę jutro o 7:00!


OK! Namów też znajomych, najlepiej setki znajomych, żeby od 7:00 czytali Bolec.Info i pisali na BolecForum!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krtkich majteczkach niezalogowany
29 września 2021r. o 9:05
emem napisał(a):
Ktoś napisał: rafal napisał(a): A nie wiesz "emem" czy Pan Kaziu coś napisze o wirusie ?
Albo o skuteczności szczepień ?


Myślę, że napisze - pewnie o tym, że ludzie nie chcą się szczepić, a antyszczepionkowcy wypisują głupoty. Dopisane 29.09.2021r. o godz. 08:57:
Ktoś napisał: ~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Dla Pana Kazia wstanę jutro o 7:00!

OK! Namów też znajomych, najlepiej setki znajomych, żeby od 7:00 czytali Bolec.Info i pisali na BolecForum!

Marcin dlaczego przy wpisywaniu nazwy autora nie można używać Polskich znaków . Możesz to naprawić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 września 2021r. o 9:52
~~Satyra w krtkich majteczkach napisał(a): Marcin dlaczego przy wpisywaniu nazwy autora nie można używać Polskich znaków . Możesz to naprawić ?


Powinno juz działać

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zażółć gęślą jaźń niezalogowany
29 września 2021r. o 9:57
Ciekawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
29 września 2021r. o 11:05
emem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Satyra w krtkich majteczkach napisał(a): Marcin dlaczego przy wpisywaniu nazwy autora nie można używać Polskich znaków . Możesz to naprawić ?


Powinno juz działać


Sprawdzam ! Jeśli działa to dzięki :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 września 2021r. o 14:35
emem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Satyra w krtkich majteczkach napisał(a): Marcin dlaczego przy wpisywaniu nazwy autora nie można używać Polskich znaków . Możesz to naprawić ?


Powinno juz działać


nieśmiało zapytam ...
a kiedy zacznie działać ''poczta''?
miała zadziałać w któryś - przyszły- ;D weekend ...
wiem ...nie określiłeś który ale ...było to kilka miesięcy wstecz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panie niezalogowany
30 września 2021r. o 11:56
Panie Kaziu, ja już byłem na nogach o 6:30, a kiedy Pan wstanie?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza