Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sześć nowych zakażeń koronawirusem w powiecie, tłumy w punkcie szczepień w Bolesławcu, dodatkowy zespół do szczepień
~~Ziemistoszara Dynia niezalogowany
28 września 2021r. o 20:29
~~Ziemistoszara Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszara Dynia napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.


Ile ten syn ma lat , zapewne odpowiesz jest pełnoletni , biedny ten syn , nie słucha mamy zatwardziałego antyszczepionkowca .
Chmielu Twoje otoczenie to sami nieszczęśnicy ( zasmarkani ) , mam inne zdanie , kłamiesz jak najęta /najęty . raz piszesz jako kobieta innym razem mężczyzna .

Dopisane 28.09.2021r. o godz. 15:48:Tak na prawdę t to głupota wszystkich antyszczepionkowców i głupków którzy nie widzą w jakich czasach żyjemy jest godna politowania , cofnięci w rozwoju o setki lat .
Niekiedy nie zwroce uwagi na końcówki chcesz podam ci telefon i porozmawiasz sobie z nim jakie ma objawy jutro ma lekarza i nie kłamie bo nic z tego nie mam ,ciotka po szczepieniu w szpitalu ciężki stan też szczepiona a na drugi dzień nie tomna podam ci też numer telefonu do wujka bo ona nie może gadać i popytasz co i jak , koleżanka po szczepieniu też grypa czy SROVID bo sama nie wie i też gorączką ,kaszel że ledwo dycha podać ci też mogę chcesz bardzo proszę nie mam nic do ukrycia i powodu do kłamstwa
I głąbie niechodzi czy słuchał bo nie pytał jego wolą była szczepić się a poza tym wszyscy w pracy z jego zmiany szcepili się i on też także hamuj bobie pięty bo jedynym kłamca jesteś ty chcesz spotkamy się napisz gdzie podam ci wszystko pogadasz z synem i wujkiem on ci więcej powie o sytuacji w szpitalu. Czekam na informacje gdzie i kiedy bo ja nie mam nic do ukrycia zapraszam nawet do siebie

I wiesz właśnie taki jak ty nie ma nic do wniesienia w temacie i pisze śmieci aby pisać ale to skutek uboczny twój po szczepieniu zgłoś to nim będzie za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 września 2021r. o 20:29
M21W2 napisał(a): obgadywanie za plecami to Pański atut

kogo obgadywałem za plecami?
może Pan odpowiedzieć, wybaczę że nie poszedł Pan spać ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 września 2021r. o 20:37
~~Ziemistoszara Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszara Dynia napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.


Ile ten syn ma lat , zapewne odpowiesz jest pełnoletni , biedny ten syn , nie słucha mamy zatwardziałego antyszczepionkowca .
Chmielu Twoje otoczenie to sami nieszczęśnicy ( zasmarkani ) , mam inne zdanie , kłamiesz jak najęta /najęty . raz piszesz jako kobieta innym razem mężczyzna .

Dopisane 28.09.2021r. o godz. 15:48:Tak na prawdę t to głupota wszystkich antyszczepionkowców i głupków którzy nie widzą w jakich czasach żyjemy jest godna politowania , cofnięci w rozwoju o setki lat .
Niekiedy nie zwroce uwagi na końcówki chcesz podam ci telefon i porozmawiasz sobie z nim jakie ma objawy jutro ma lekarza i nie kłamie bo nic z tego nie mam ,ciotka po szczepieniu w szpitalu ciężki stan też szczepiona a na drugi dzień nie tomna podam ci też numer telefonu do wujka bo ona nie może gadać i popytasz co i jak , koleżanka po szczepieniu też grypa czy SROVID bo sama nie wie i też gorączką ,kaszel że ledwo dycha podać ci też mogę chcesz bardzo proszę nie mam nic do ukrycia i powodu do kłamstwa
I głąbie niechodzi czy słuchał bo nie pytał jego wolą była szczepić się a poza tym wszyscy w pracy z jego zmiany szcepili się i on też także hamuj bobie pięty bo jedynym kłamca jesteś ty chcesz spotkamy się napisz gdzie podam ci wszystko pogadasz z synem i wujkiem on ci więcej powie o sytuacji w szpitalu. Czekam na informacje gdzie i kiedy bo ja nie mam nic do ukrycia zapraszam nawet do siebie


Nigdy nie unikam rozmowy w oczy to jest najwłaściwszy sposób dyskusji .
Mój nr tel 696 207 676 zadzwoń , przyjmuję propozycję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZOK niezalogowany
28 września 2021r. o 20:45
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 września 2021r. o 20:51
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): obgadywanie za plecami to Pański atut

kogo obgadywałem za plecami?
może Pan odpowiedzieć, wybaczę że nie poszedł Pan spać ;)


Dla mnie pisanie anonimowo nie sprawdzonych informacji o kimś kogo się nie zna to jest znacznie coś gorszego nazwałem to obgadywaniem za plecami aby nie używać mocniejszych określeń typu oszczerca .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 września 2021r. o 21:05
nie napisałem nic, czego Pan już nie napisał
Ale tego też Pan pewnie nie kuma... nie tylko matematyka jest ciężka
no niech Pan już idzie spać. Jutro nowy dzień.
Znowu sobie o głupotach popiszemy ;)
to dobranoc :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Irga niezalogowany
28 września 2021r. o 22:30
Zadna dawka nie zadziała bo ta pandemia jest dla wyszczepień a nie odwrotnie , bo ten preparat nie jest na żaden covid i nigdy nie miał być To było dawno zaplanowane .A to jeden z dziesiątków przykładów wypowiedz pani sekretarz ONZ z przed 4 lat ,tu audycja to pokazująca i omawiająca z 2017 roku .Jest też sam ten wywiad ale po angielsku https://youtu.be/VEkxjxGwjIw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 września 2021r. o 7:00
Oho... Nasz minister "zdrowia" oszalał i robi statystyki "roko do roku".
Miejmy nadzieję że Qwax nie oszaleje i nie będzie takich głupot robił ;)

Nooo... To dzień dobry ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.