Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sześć nowych zakażeń koronawirusem w powiecie, tłumy w punkcie szczepień w Bolesławcu, dodatkowy zespół do szczepień
18442
PIS-PO-PRL
28 września 2021r. o 20:03
M21W2 napisał(a): Panie PRL nie chce napisać że jest Pan podłym człowiekiem , zbyt mocne , wystarczy zwykły nikczemnik .


No masz... wytknij człowiekowi błędy a ten od razu uzna cie za podłego. No trudno. Jakoś będę z tym żył ;)

M21W2 napisał(a): Panie PRL proszę nie brać na poważnie mojego wpisu


Proszę się nie martwić. Już od pewnego czasu nie biorę Pana wpisów na poważnie ;)

I niech Pan Przestanie być taki delikatny. Innego uszczypnąć lubi, ale jak Pana się uszczypnie... zaraz jęki i płacze jak to dyskusja podupada. Pan zacznie od siebie te zmiany... może się dostosujemy... może :D

M21W2 napisał(a): chcę nim tylko pokazać jak nie powinniśmy dyskutować


------Kim jest Pan M
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .chcę nim tylko pokazać jak nie powinniśmy dyskutować

Rób drugą kopię dotyczy to też Ciebie .
Nie wiesz w jakim celu dotarłem do Przemka i chciałem poznać kim Ty jesteś -------

Było nie zaczynać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 września 2021r. o 20:09
qwax_ napisał(a): To o "delikatnej" pomyłce Sutkowskiego to moje.
Wyjaśniam, żeby sobie ktoś z Ocic nie pomyślał, że pomimo jego "misji" przybywa tu foliarzy ;)


Dzięki że to napisałeś , szkoda że nie napisałeś o ilości zakażeń wśród dzieci , Ja nawet czytałem że są kraje gdzie jest zerowa śmiertelność a w USA --USA: Śmiertelność chorych na COVID dzieci - od 0 do 0,03 proc.
Do 9 września w USA wykryto 5,3 mln zakażeń koronawirusem u dzieci - podaje Amerykańska Akademia Pediatryczna (AAP). To 15,5 proc. wszystkich wykrytych w USA zakażeń. Między 2 a 9 września liczba zakażeń wykrytych u dzieci wzrosła o 243 373.

Czy nie warto walczyć z covidem aby dzieci były całkowicie wolne od tej zarazy ? nawet przy zerowej śmiertelności .
Jednego jestem pewny nadgorliwcy za i przeciw są w równym stopniu niewiarygodni .

" W pierwszych dwóch falach pandemii dzieci chorowały na COVID-19 znacznie rzadziej niż dorośli. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie. Wariant Delta jest bowiem znacznie bardziej zaraźliwy niż znane wcześniej warianty koronawirusa.

- To są fakty, którym trudno zaprzeczyć: więcej dzieci choruje na COVID, częściej mają objawy i więcej pacjentów pediatrycznych trafia do szpitali niż w pierwszych dwóch falach pandemii. Oczywiście nie twierdzę, że dzieci chorują ciężej niż dorośli, ale nie wolno myśleć, że dzieci w ogóle nie chorują na COVID-19, a także - jak pokazują obecne dane - że nie dotyczy ich problem long COVID - mówi dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19.

Zapomniałem wkleiłem wypowiedź " przekupionego "eksperta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 września 2021r. o 20:11
https://kulesza.pl/blog/2021/09/27/posel-interweniuje-szpital-odmowil-dziecku-badania-z-powodu-niezaszczepienia-opiekuna/

a tak się leczy dzieci... w Ocicach klaszczą ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Dynia niezalogowany
28 września 2021r. o 20:12
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Namawiam do szczepień

spier...j

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 września 2021r. o 20:13
M21W2 napisał(a): mówi dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19.


szach mat :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
28 września 2021r. o 20:13
https://pl1.tv/title/australijska-polityk-ostrzega-przed-planami-depopulacji-oraz-nowym-porzadkiem-swiata-lektor-pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Dynia niezalogowany
28 września 2021r. o 20:13
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.

Ważne czy potrzebuje respiratora czy nie, jeżeli nie tzn że szczepionka spełnia swoje zadanie.

Kur....aleś ty głupi tłuku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Dynia niezalogowany
28 września 2021r. o 20:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.


Ile ten syn ma lat , zapewne odpowiesz jest pełnoletni , biedny ten syn , nie słucha mamy zatwardziałego antyszczepionkowca .
Chmielu Twoje otoczenie to sami nieszczęśnicy ( zasmarkani ) , mam inne zdanie , kłamiesz jak najęta /najęty . raz piszesz jako kobieta innym razem mężczyzna .

Dopisane 28.09.2021r. o godz. 15:48:Tak na prawdę t to głupota wszystkich antyszczepionkowców i głupków którzy nie widzą w jakich czasach żyjemy jest godna politowania , cofnięci w rozwoju o setki lat .

Tak 23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza