Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ekrany dźwiękochłonne przy Biedronce na al. Tysiąclecia w budowie
~~JD niezalogowany
13 października 2021r. o 18:41
No ja Wim zazdoscita mi telewizii i jak poszłem do televizii to ja gość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Jeżówka niezalogowany
13 października 2021r. o 18:41
~~Właściciel napisał(a): Zarządca o tym nie wie ? czy dopiero dowiedziała się z wpisów ? To tykająca bomba ....

Miał kontrol z Nadzoru Budowlanego. W mieszkaniu zastali nową kuchenkę elektryczną, ale i na to znalazł sposób. Przeniósł się do piwnicy, której część zajął nieprawnie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Januszowa niezalogowany
13 października 2021r. o 19:03
Proponuję temu Panu, aby podważył swoją uchwałę na rolety zewnętrzne. Na innych donosi to i niech na siebie doniesie skoro jest taki sprawiedliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Petunia niezalogowany
13 października 2021r. o 19:07
Inspektor budowlany ma tego człowieka już dosyć!! Ludzie trzymajcie się jak najdalej od Drozda i jego żony to ludzie którzy nie potrafią żyć w społeczeństwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Puszkinia niezalogowany
13 października 2021r. o 19:10
~~Mieszkanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawobrunatna Szałwia napisał(a): Niech się zajmie klatka schodowa za trochę będzie pisał żeby to zdemontować to jest chory psychicznie człowiek


Przyjdzie czas, że i klatka Pan Drozd się zajmie. Ten człowiek żyje z donosów i utrudniania ludziom życia. Ale karma wraca.

Wroci ta karma do ciebie bardzo szybko,na tyle jadu i zawisci dlugo i ciezko pracowales.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Januszowa niezalogowany
13 października 2021r. o 19:11
A Pani Kępka lepiej niech się nie sprzeciwia Panu Januszowi, bo on tego nie lubi. Odrazu do Sądu i zmiana zarządcy będzie. Jeden człowiek, a tyle kłopotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twoja była niezalogowany
13 października 2021r. o 19:15
przyjedz do mnie tęsknię twoja młoda dupka i dzieci tęsknią mają podobne duże noski minęło tyle lat a ja czekam kochany twoja wierna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec niezalogowany
13 października 2021r. o 19:18
Znać tych ludzi do wstyd unikać ale jak tu piszą karma wraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego