Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
17 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2021r. o 13:10
oho...zapomniał się zalogować...hahaha

pissdzielska głupota ciągle postępuje...
teraz ''pinokio'' juz poszedł dalej...
wieszczy III wojnę światową...

dokąd ten kraj zmierza !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2021r. o 13:15
Cholera coś mnie wylogowało .
Lucjanie połowa hamerykańców wciąż wierzy , że Osama Bin Laden rozwalił WTC . Połowa ludzkości wierzy , że JHWH to bóg i pół Bolecnautów wierzy Horusowi .

Naszemu kochanemu moderatorowi ... ale we mnie brak wiary ... pewnie do piekła pójdę na Sądzie Ostatecznym :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 13:17
Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2021r. o 13:25
Horus napisał(a): oho...zapomniał się zalogować...hahaha

pissdzielska głupota ciągle postępuje...
teraz ''pinokio'' juz poszedł dalej...
wieszczy III wojnę światową...

dokąd ten kraj zmierza !!!!!


Parówa , czy Ciebie ktoś pytał o zdanie ? Wracaj do swego ipeenku i zbieraj haki na wszystkich .



Dopisane 25.10.2021r. o godz. 13:25:

M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .


I widzisz Lucjanie , doświadczenie czyni mistrzem , doceniam praktykę , ale co jeśli teoria jest fałszywa ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 13:29
~~Bladoczerwona Jodła , nie znam takiej ustawy o której piszesz , wklej link , zapoznam się i odpowiem .
Twierdzę że nie ma takiej ustawy , wiem o projekcie ustawy .
https://wartowiedziec.pl/polityka-zdrowotna/59799-odszkodowanie-za-skutki-uboczne-szczepienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
25 października 2021r. o 13:36
Szybko cię chamie rozszyfrowano że walisz spod tyldy . A kim ty jesteś byś komukolwiek dyktował co ma robić i co pisać?
Ty ze swoim chamstwem nie powinieneś tu pisać od dłuższego czasu i tylko pobłażliwość Kazimierza daje ci tu taką możliwość. Zresztą już od jakiegoś czasu nie używasz swojego plugawego języka bo dostałeś od niego po uszach i teraz mordę trzymasz krótko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 13:37
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): oho...zapomniał się zalogować...hahaha

pissdzielska głupota ciągle postępuje...
teraz ''pinokio'' juz poszedł dalej...
wieszczy III wojnę światową...

dokąd ten kraj zmierza !!!!!


Parówa , czy Ciebie ktoś pytał o zdanie ? Wracaj do swego ipeenku i zbieraj haki na wszystkich .
Dopisane 25.10.2021r. o godz. 13:25:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

I widzisz Lucjanie , doświadczenie czyni mistrzem , doceniam praktykę , ale co jeśli teoria jest fałszywa ?


Witaj Piotrze po długiej nieobecności na forum .
Rozumiem że w Zarębie nie było internetu .


Piotrek z własnych długoletnich obserwacji wiem że wszystkie teorie spiskowe to tylko teorie .
Twardo stąpam po ziemi , fakty udowodnione i tylko fakty mnie przekonują ,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 października 2021r. o 13:41
Pan lucjan zarobiony w demaskowaniu kłamców i oszczerców ;)

Producent wie że preparat działa w 95%, nawet na delte tyle podawali co okazało się nieprawdą i co jeszcze wie?
Bo wychodZi na to że nic więcej nie wie.

Ale ważne że w Ocicach wiedzą… najlepszy argument za szczepieniami… nawet zwierząt w zoo :D



Dopisane 25.10.2021r. o godz. 13:41:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): oho...zapomniał się zalogować...hahaha

pissdzielska głupota ciągle postępuje...
teraz ''pinokio'' juz poszedł dalej...
wieszczy III wojnę światową...

dokąd ten kraj zmierza !!!!!


Parówa , czy Ciebie ktoś pytał o zdanie ? Wracaj do swego ipeenku i zbieraj haki na wszystkich .
Dopisane 25.10.2021r. o godz. 13:25:Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

I widzisz Lucjanie , doświadczenie czyni mistrzem , doceniam praktykę , ale co jeśli teoria jest fałszywa ?


Witaj Piotrze po długiej nieobecności na forum .
Rozumiem że w Zarębie nie było internetu .


Piotrek z własnych długoletnich obserwacji wiem że wszystkie teorie spiskowe to tylko teorie .
Twardo stąpam po ziemi , fakty udowodnione i tylko fakty mnie przekonują ,



To Pan chyba te truskawki tylko obserwował i nosa z pola nie wychylał.
To by Pana tłumaczyło i pańską łatwowierność we wszystko ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.