Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
17 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2021r. o 15:21
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

powiedz lepiej jak wrażenia po Wick'u 3

przewidujesz ''czwórkę''?...bo ja raczej tak...


Najsłabsza ze wszystkich część, ale wciąż na tyle dobrze się ogląda że i 4 i 5 chętnie zobacze ;)
mam podobne zdanie że na tle poprzednich części wypada dosyć blado...
wczoraj kiedy go oglądaliśmy w połowie filmu jakoś to do mnie dotarło...

ale spoko ...właśnie przeczytałem że będzie ''czwórka''
premiera przewidziana jest na maj 2022 i co dla mnie najważniejsze obsada pozostaje bez zmian bo pomijając Reevesa którego lubię od lat w obsadzie pozostaje Lance Reddick i co najważniejsze Ian McShine

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Floks niezalogowany
25 października 2021r. o 16:35
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Floks niezalogowany
25 października 2021r. o 16:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2021r. o 17:05
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

Tylko ze naukowcy zalecają sadzić w sierpniu,a dzisiaj dopiero zacząłem i zejdzie mi do grudnia jak pogoda pozwoli.Pytam czy to nie za późno?



Prawda , najlepiej sadzić w sierpniu lub wczesną wiosną , słuchaj Pan naukowców .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Werbena niezalogowany
25 października 2021r. o 18:27
Pseudo naukowcy pana Lucjana napisali już mu że szykowana jest 4 dawką eliksiru wstępu do wieczności ? .Pewnie jest na głodzie i się ucieszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Smagliczka niezalogowany
25 października 2021r. o 19:38
M21W2 napisał(a): ~~Pinochet napisał(a): Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie pinochet , jak zakładałem pasiekę aby zdobyć wiedzę czytałem opracowania naukowe w tym temacie .
To samo dotyczy zakładania plantacji i wiedzy na temat covid i szczepień .
Dla Pana informacje naukowców są niewiarygodne , nie mogę zatem Panu pomóc w sprawie sadzenia tryskawek .
Powiem Panu tylko że wszystko co zalecali naukowcy a ja wypraktykowałem wyszło mi na dobre .

Tylko ze naukowcy zalecają sadzić w sierpniu,a dzisiaj dopiero zacząłem i zejdzie mi do grudnia jak pogoda pozwoli.Pytam czy to nie za późno?


Prawda , najlepiej sadzić w sierpniu lub wczesną wiosną , słuchaj Pan naukowców .


Trochę Pana podpuscilem,truskawki uprawiam już 35 lat,aktualny areał to 60 ha i z praktyki wiem,że sierpniowy termin .to tragedia.Owszem, bardzo wczesną wiosną może być,ale najlepiej sadzić w drugiej połowie października i na początku listopada.Przyjecia gwarantowane.Nsukowcom nie zawsze warto ufać... Ale dziękuję Panu za odpowiedź,bo,mimo swojej dziecinnej naiwności,jest Pan szczerym i uczynnym facetem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Floks niezalogowany
25 października 2021r. o 20:12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Werbena niezalogowany
25 października 2021r. o 23:02
Konferencja prasowa w Instytucie Patologii w Reutlingen: Zgony po zaszczepieniu na Covid-19 [PL]
https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/Pressconferenz1_pl:1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza