Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dodatkowa premia dla zaszczepionych w Grupie Quarzwerke już w grudniu
~~ja 27 października 2021r. o 8:35
~~Szarozielona Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinawa Lantana napisał(a): To jeszcze raz temat Italii. Tam od kierowców (nie tylko miejscowych) wymagają Green Passu, czyli szczepienia albo negatywnego wyniku testu. I co dalej? Za pół roku zabronią tym właśnie zaszczepionym jeździć?

U którego psychiatry się leczysz ?


zanim zadasz tak głupie pytanie to poczytaj o agendzie 2021 i 2030 i o co w jej chodzi m .in. o politykę klimatyczną i gwarantowany dochód minimalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed 27 października 2021r. o 8:49
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Pernecja 27 października 2021r. o 9:56
Celem całej tej dmuchanej pandemi jest zmiana całego systemu na świecie , od finansowego do populacyjnego .Nie jest to już żadną tajemnicą .Jednym z elementów tego planu jest zmniejszenie ilości ludzi na świecie (depopulacja) .Odbywa się to różnymi metodami od wyszczepień do zamknięcia słóżby zdrowia ,w Polsce mamy już tego efekty ,ogromną ilość nadmiarowych zgonów .Cztery lata temu gdy nikt nie słyszał jeszcze o jakieś pandemii pani sekretarz ONZ udzieliła wywiadu w którym powiedziała że jest nacisk systemu o pilne zmniejszenie ilości ludzi na świecie .Jest ten wywiad po angielsku ,jest też audycja po polsku z przed 4 lat w której jest on omawiany i pokazany .Oto on:
https://youtu.be/VEkxjxGwjIw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Mydlnica 27 października 2021r. o 11:49
~~Atramentowa Pernecja napisał(a): Celem całej tej dmuchanej pandemi jest zmiana całego systemu na świecie , od finansowego do populacyjnego .Nie jest to już żadną tajemnicą .Jednym z elementów tego planu jest zmniejszenie ilości ludzi na świecie (depopulacja) .Odbywa się to różnymi metodami od wyszczepień do zamknięcia słóżby zdrowia ,w Polsce mamy już tego efekty ,ogromną ilość nadmiarowych zgonów .Cztery lata temu gdy nikt nie słyszał jeszcze o jakieś pandemii pani sekretarz ONZ udzieliła wywiadu w którym powiedziała że jest nacisk systemu o pilne zmniejszenie ilości ludzi na świecie .Jest ten wywiad po angielsku ,jest też audycja po polsku z przed 4 lat w której jest on omawiany i pokazany .Oto on:
https://youtu.be/VEkxjxGwjIw

Nareszcie coś mądrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 27 października 2021r. o 11:51
Znowu wzrost zachorowań i zgonów. Nic Wam to nie mówi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 27 października 2021r. o 14:15
~~Bolecnauta napisał(a): Znowu wzrost zachorowań i zgonów. Nic Wam to nie mówi?

Tylko nie popuść ze strachu.
Dajesz się ponieść tej zbiorowej histerii. Nie twierdzę, że choroby nie ma. Jest. Ale takie środki angażuje się dla pandemii, która zabiera 10-50% społeczeństwa. A nie dla choroby, której śmiertelność oscyluje w okolicach PROMILA!
To już w niektórych krajach więcej osób zmarło od powikłań poszczepiennych, niż od samego covida.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Laurencja 27 października 2021r. o 15:27
i teraz wiadomo po co ta pandemia......
https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/wielki-reset-wspolczynnik-szczesliwosci-zamiast-pkb-ewa-pawela/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Laurencja 27 października 2021r. o 16:02
a to dot. kupowania paszportów kowidowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.