Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Coroczny ''dylemat'' -świętować HELLOWEEN czy nie .

22258
#Horus nieaktywny
27 października 2021r. o 9:15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 października 2021r. o 9:19
Halloween to taki polskie dzień buraka. Buraka, czyli kogoś, kto bezrefleksyjnie łyka całą papkę, jaką mu wcisną. Jedyne kryterium jakim się kieruje to "fajność". Co tam kultura narodowa? Co tam zwyczaje wyniesione z domu naszych ojców?
Najważniejsze żeby było ciekawie i wesoło. Pokolenie Januszów ma się świetnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2021r. o 9:28
o kogo ''pokolenie'' łyka ''papkę kulturową'' w Walentynki? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 października 2021r. o 9:43
Horus napisał(a): o kogo ''pokolenie'' łyka ''papkę kulturową'' w Walentynki? :D

Widzę że znów rozumiesz o czym piszę. Zadziwiasz mnie dzisiaj. Masz dobru dzień :-D
Właśnie o tę kulturowa papkę mi chodziło. Co prawda Walentynki to mniejsze zło, bo nie próbują zastępować jakichś naszych zwyczajów, niemniej są dla nas czymś kulturowo obcym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 października 2021r. o 9:54
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Najważniejsze żeby było ciekawie i wesoło.

Co w tym złego, że ten smutny naród zaczyna się bawić i być wesoły?
Halloween nie zastępuje innych świąt, jest w innym terminie i jest w innym formacie. Jedno więc drugiemu nie przeszkadza - co więcej, ludzie się bawią, więc i są zdrowsi :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 października 2021r. o 10:00
A potem napiszecie „dramatyczny” artykuł jak to dzieciaczki zostały nieodpowiedzialnie puszczone przez rodziców w miasto… bez maseczek… narażając siebie i innych… mali „potencjalni zabójcy”… jak to taki jeden zwykł nazywać niezamaskowanych ludzi ;)


Dopisane 27.10.2021r. o godz. 10:00:

Aaa i zapomniałem
Ja na dyni wydziaram „covid” i postawie pod drzwiami. Strach się bać. Niewiadomo czy iść po te cukierki czy uciekać

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2021r. o 10:17
nie przeceniaj się ...

ja zawsze mam dobry dzień tylko ty nie potrafisz często tego co pisze ...

albo udajesz ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 października 2021r. o 10:19
PIS-PO-PRL napisał(a): A potem napiszecie „dramatyczny” artykuł jak to dzieciaczki zostały nieodpowiedzialnie puszczone przez rodziców w miasto… bez maseczek…


Zobaczymy, co się będzie działo.
A co jeśli dzieciaki będą w maseczkach? To napiszemy, że były w maseczkach :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.