Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwadzieścia cztery nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Bławatkowa Mydlnica niezalogowany
28 października 2021r. o 11:40
~~Rudawa Kokoryczka napisał(a): "Wzięli go do szpitala, to tylko sms napisał, że jest bardzo ciężki stan, że chyba to już koniec, ratujcie siebie, bo myśmy obydwoje chorowali również na wirusa.

Mówi: ja już chyba nie wrócę, pa, pa.
To były ostatnie słowa. Już mnie podłączają pod respirator.
Podłączyli, już więcej się nie odezwał. Niecałe cztery dni i się nie obudził już.
To były słowa ostatnie"

Czyje słowa ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2021r. o 16:17
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ogółem do dnia 15 października 2021 r. zarejestrowano 15 821 NOP, natomiast wykonano łącznie 38 252 125 szczepień. NOPy stanowią ok.0,05%

Pytanie było chyba proste:
Czy medonet MANIPULUJE nie podając naprawdę poważnych NOP-ów, które wystąpiły po szczepieniach??
Podawanie, że występuje ból w miejscu wkłucia, zaczerwienienie i gorączka to OSZUSTWO i CELOWE wprowadzanie w błąd!!!!! Szczepionki niosą za sobą też DUŻE ryzyko powikłań, ale o tym się praktycznie nie wspomina.
A szczepienie dzieci to ZBRODNIA.




Jak ktoś coś tu manipuluje to Ty , czytam od dawna medonet , jedyna prawda jaką napisałeś o tym portalu
to to że szczepienia dzieci to zbrodnia .
O tym że to zbrodnia mówi " naukowiec " od szczepień Braun , pewnie masz jakieś jego opracowania naukowe w tym temacie , podziel się nimi ze mną .
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,ciezkie-i-powazne-nop-y-po-szczepionkach-przeciw-covid-19--ile-przypadkow-w-polsce-,artykul,52800674.html



Dopisane 28.10.2021r. o godz. 16:17:

~~Bławatkowa Mydlnica napisał(a): M21W12 ale ty człowieku się kompromitujesz jap.....ubaw z cb niezły wklejasz śmieci na zwykłe pytanie proste nie umiesz odp.odpowiedzi .


Wszystkich waszych kłamstw nie jestem w stanie zdementować , tyle tego jest że dzień za krótki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2021r. o 17:16
wow!!!!!!
''zdementować'' ...hahaha

przecież ty nic swoimi słowami nie potrafisz tu wyartykułować więc co ty chcesz ''dementować''?

wracaj na klepisko ,łap ... cep i rób to do czego natura cię stworzyła...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
28 października 2021r. o 17:57
Nie wiem gdzie są ci niezaszczepieni , czytając mainstream to dawno nie powinno być już żadnego ,powinni powymierac .Są sami modyfikowani genetycznie pierwszego ,drugiego a ostatnio już trzeciego stopnia.
Może paru normalnych jeszcze się po lasach ukrywa.Powinni zmienić już nazwę kraju na Rzeczpospolita GMO Polska.W miarę kolejnych dawek Ci którzy nie przyjmą najnowszej będą degradowani do miana antyszczepionkowców .Tak więc pan Kazimierz jest już modyfikantem najwyższego stopnia a pan Lucjan i jego ministranci zostali antyszczepionkowcami ,chyba że też zdążyli już awansować o czym nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2021r. o 18:17
Horus napisał(a): wow!!!!!!
''zdementować'' ...hahaha

przecież ty nic swoimi słowami nie potrafisz tu wyartykułować więc co ty chcesz ''dementować''?

wracaj na klepisko ,łap ... cep i rób to do czego natura cię stworzyła...;D Zastosowana autokorekta



Januszku , wybacz dziś nie mam ochoty na pyskówki , a tak na marginesie , co było pierwsze , wieś czy miasto .
Dobranoc Januszku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2021r. o 18:49
ty taki ''uczony'' i nie wiesz?
więc zamiast pisać tu swoje pierdy z jakim to utęsknieniem czekasz na ''boostara'' ( wiem ...nie kumasz co to ale wygoogluj sobie mistrzu ;D )
więc zamiast tego poczytaj sobie o początkach prawdziwych cywilizacji a nie o czasach kiedy kilka ziemianek tworzyło wieś...
gdyby nie miasto to dzisiaj kmiotku małorolny dalej byś zapierdzielał za drewnianym redłem...
a znane jest chyba od 3000 lat pne

ale z ciebie nieuk ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Konwalia niezalogowany
28 października 2021r. o 18:50
To wszystko wina foliarzy,to przez nich te zachorowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Serduszka niezalogowany
28 października 2021r. o 19:03
Horus napisał(a): ty taki ''uczony'' i nie wiesz?
więc zamiast pisać tu swoje pierdy z jakim to utęsknieniem czekasz na ''boostara'' ( wiem ...nie kumasz co to ale wygoogluj sobie mistrzu ;D )
więc zamiast tego poczytaj sobie o początkach prawdziwych cywilizacji a nie o czasach kiedy kilka ziemianek tworzyło wieś...
gdyby nie miasto to dzisiaj kmiotku małorolny dalej byś zapierdzielał za drewnianym redłem...
a znane jest chyba od 3000 lat pne

ale z ciebie nieuk ...hahaha


Ciebie Morus słyszałem że granatem od pługa
oderwali , potwierdzasz ???
Morus jak stary jesteś , tak głupi ,
Co ci przynoszą te wojenki pismackie???
Onanizujesz się przy nich???
Innego wytłumaczenia nie widzę ,
Daj sobie na wstrzymanie Kmiocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.