Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy angaż dla wójta Andrzeja Dutkowskiego, pensja ponad 19 tys.zł brutto
~~Feluś niezalogowany
3 listopada 2021r. o 17:01
Masz rację. rozmawiałem z radnymi (bezradnymi) z Bolesławca w sprawie znaków ustawianych na chodnikach w sposób utrudniający poruszanie się pieszych, zwłaszcza osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH, CZY MATKI Z DZIECKIEM -bezradni. no i to pytanie -za co tyle kasy na dietę (dla bezradnych)?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
3 listopada 2021r. o 18:08
radni zadbali o wójta, wójt zadba o radnych.... oraz całą świte zasiadającą na teatralnej, szkoda że robota im sie tak w rękach nie pali, dodzwonić sie do tej śmiesznej gminy po 14 graniczy z cudem, a swoją drogą pan wójt powinien zarabiać wedle swoich kompetencji- osobiście wyceniam go na max 2800 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
3 listopada 2021r. o 18:41
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Dziewiętnaście tysięcy złotych miesięcznie za co? Za bałagan. Ciekawe ile podniesie sobie towarzysz Roman. Pewnie ponad 20 tys zł miesięcznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Kocanki niezalogowany
3 listopada 2021r. o 18:46
Teraz porównajcie sobie te pensje nierobów miejscowych do pensji Pana Prezydenta Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Józef niezalogowany
3 listopada 2021r. o 19:37
Nieroby do roboty siedzą i pierdzą w stołek a wszędzie syf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ANDRZEJ niezalogowany
3 listopada 2021r. o 19:52
ZA CO JA SIĘ PYTAM TAKA KASA? ZA JAKIE OSIĄGNIĘCIA? , CHĘTNIE ZOSTANĘ JEGO ZASTĘPCĄ ,WYSTARCZY MI 10 TYS BRUTTO ,PRZECIEŻ TO MÓJ IMIENNIK,JAK WIDAĆ MAM STOSOWNE KWALIFIKACJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
3 listopada 2021r. o 20:32
z zawodu dyrektor. Do roboty do łopaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kokoryczka niezalogowany
3 listopada 2021r. o 20:42
Wreszcie dobra pensja na odpowiedzialnym stanowisku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.