Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Padł rekord czwartej fali. W ciągu ostatniej doby odnotowano 19 074 nowe przypadki zachorowań na COVID-19, z powodu COVID-19 zmarły 274 osoby
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:43
~~Zielonoszara Glicynia napisał(a): Że jesteś Szczepanem to widać po zakrzepicy mózgowej jaka Cię już dopadła że wypisujesz takie bzdury.
Że jesteś covidianinem to też widać bo jak genetycznie modyfikowany narkoman ,marzysz o następnej dawce eliksiru
A że dostajesz pieniądze to akurat nie prawda , nikt nie płaci narkomanowi za udostępnienie mu dawki , najwyżej pierwsze dostaje za darmo aby się uzależnił. , robisz to z własnej głupoty


Dziękuje za tak wyczerpującą analizę, coś pięknego, aż sobie wydrukuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:45
PIS-PO-PRL napisał(a): Przyklepane ;)

Zamordyste też bym dodał
Niby kesteś przeciw obowiązkowi szczepień, ale tak na wszelki wypadek. Nie zaszkodzi. :D



Jestem ZA a nawet PRZECIW.

P.s, szczepienia to nie zamordyzm, przestańmy tak trollować, bo tutejsi podatni na takie newsy łykną to :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 listopada 2021r. o 11:53
~~ARMAGEDON napisał(a):
Statystyki są bezlitosne, niezaszczepieni padają jak muchy.

:)

I w końcu argument nie do podważenia :)
To ile tych much pada? Procentowo? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:56
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Statystyki są bezlitosne, niezaszczepieni padają jak muchy.

:)

I w końcu argument nie do podważenia :)
To ile tych much pada? Procentowo? ;)


Aż tak dokładnych danych nie mam, z relacji lekarzy w szpitalach wynika, że zdecydowana większość zgonów, ciężkich przypadków pod respiratorem to osoby bez szczepienia (są wśród nich również osoby młode, upada mit że to ciężko przechodzą tylko starsi schorowani). Owszem, trafiają też zaszczepieni, ale po paru dniach są wypisywani, ich stan się poprawia. Nie mam powodów by nie wierzyć w te wiadomości z samego środka pandemii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 listopada 2021r. o 12:03
a jaki ja mam powód by wierzyć w to co piszesz?
nie widzę takiego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 12:05
Horus napisał(a): a jaki ja mam powód by wierzyć w to co piszesz?
nie widzę takiego....


Absolutnie żaden. Nie życzę jednak żebyś musiał się przekonać co to jest covid19.
Każdemu życzę zdrowia, nawet tym co mnie tu opluwają :)

Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
12 listopada 2021r. o 12:17
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): A już myślałem,że wypisujesz te bzdury na tym forum ze swojej wrodzonej głupoty,a wychodzi na to że masz w tym interes i aplikujesz te skrzepionki


Czekaj, to podsumować trzeba wszystko dotychczas :
- jestem szczepanem
- jestem covidianem
- dostaje za to pieniądze , płacą mi za posty
- aplikuje szczepionki

ciekawe czego jeszcze się dowiem o sobie : D
przechodzisz samego siebie, może weź nie pij jak dodajesz posty co? :D

Skoro zapraszałem do siebie na szczepienie,to tak to zrozumialem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 12:19
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): A już myślałem,że wypisujesz te bzdury na tym forum ze swojej wrodzonej głupoty,a wychodzi na to że masz w tym interes i aplikujesz te skrzepionki


Czekaj, to podsumować trzeba wszystko dotychczas :
- jestem szczepanem
- jestem covidianem
- dostaje za to pieniądze , płacą mi za posty
- aplikuje szczepionki

ciekawe czego jeszcze się dowiem o sobie : D
przechodzisz samego siebie, może weź nie pij jak dodajesz posty co? :D

Skoro zapraszałem do siebie na szczepienie,to tak to zrozumialem


Jak napiszę zapraszam do Belwederu, to pewnie stwierdzisz, że jestem prezydentem.

Błagam... no litości :) nie można wszystkiego tak dosłownie brać do siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.