Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Padł rekord czwartej fali. W ciągu ostatniej doby odnotowano 19 074 nowe przypadki zachorowań na COVID-19, z powodu COVID-19 zmarły 274 osoby
~~Jasnoszara Rezeda niezalogowany
12 listopada 2021r. o 10:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
12 listopada 2021r. o 10:20
PIS-PO-PRL napisał(a): Czy wy nie potraficie zacytować fragmentu tylko takie tasiemce? ;)

Pandemia trwa blisko 2 lata. Przeprowadzono wiele badań i udowodniono że są ogólnie dostępne substancje które mogą i potrafią skutecznie leczyć covid we wczesnym stadium i tak jak napisałeś, wspomagać w późniejszym. Rozumiem że dla Ciebie to za mało? Nie iteresuje Cie taka terapia? No ok.

Pewnie tylko tacy jak Tu, proszczepionkowcy potrafią wyjaśnić czemu te substancje nie są stosowane na szeroką skalę.
Mi foliarzowi przychodzą do głowy same teorie spiskowe :D


Koncerny farmaceutyczne mają robić i sprzedawać leki które leczą ale nie wyleczają z jakiejkolwiek choroby.
Zobacz leki na nadciśnienie, cukrzycę. Jak pacjent wpadnie w ich łapy to jest uwiązany aż do śmierci.
Nie wolno produkować leków które z czegokolwiek wyleczają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ziutek niezalogowany
12 listopada 2021r. o 10:24
przykładem antybiotyki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Glicynia niezalogowany
12 listopada 2021r. o 10:39
~~ARMAGEDON napisał(a): Mam jeszcze pytanie do was wszystkich...

co zrobicie jak Polska wprowadzi śladem Austrii i Włoch paszporty covidowe które trzeba będzie okazywać przy wejściu do pracy czy restauracji, kina? Protest, bezrobocie, czy posłusznie po swoją dawkę?

Pytanie czysto teoretyczne.


A ja mam pytanie co zrobicie gdy za parę miesięcy , nie jak teraz umiera pewien procent Szczepanów w wyniku wyszczepienia ale zaczną padać jak muchy tak że nie można będzie już tego zamieść pod dywan jak obecnie .Co zrobicie mając świadomość że też macie wpompowaną tę śmiercionkę i nie możecie tego wypompować .Będziecie składać modły błagalne o litość ? .Będziecie szukać Niedzielskiego z siekierą w ręku ?. Przejdziecie na islam aby po śmierci odbić to sobie przebywając w gronie dziewic ?
Pytanie czysto teoretyczne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:06
~~Zielonoszara Glicynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Mam jeszcze pytanie do was wszystkich...

co zrobicie jak Polska wprowadzi śladem Austrii i Włoch paszporty covidowe które trzeba będzie okazywać przy wejściu do pracy czy restauracji, kina? Protest, bezrobocie, czy posłusznie po swoją dawkę?

Pytanie czysto teoretyczne.


A ja mam pytanie co zrobicie gdy za parę miesięcy , nie jak teraz umiera pewien procent Szczepanów w wyniku wyszczepienia ale zaczną padać jak muchy tak że nie można będzie już tego zamieść pod dywan jak obecnie .Co zrobicie mając świadomość że też macie wpompowaną tę śmiercionkę i nie możecie tego wypompować .Będziecie składać modły błagalne o litość ? .Będziecie szukać Niedzielskiego z siekierą w ręku ?. Przejdziecie na islam aby po śmierci odbić to sobie przebywając w gronie dziewic ?
Pytanie czysto teoretyczne :)



Wasze marzenie żeby zaszczepieni umierali, co więcej każdy zgon podepniecie pod szczepionkę, wg waszej religii foliarskiej :)

A respiratory czekają na was :) tak tylko przypominam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:09
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Czy wy nie potraficie zacytować fragmentu tylko takie tasiemce? ;)

Pandemia trwa blisko 2 lata. Przeprowadzono wiele badań i udowodniono że są ogólnie dostępne substancje które mogą i potrafią skutecznie leczyć covid we wczesnym stadium i tak jak napisałeś, wspomagać w późniejszym. Rozumiem że dla Ciebie to za mało? Nie iteresuje Cie taka terapia? No ok.

Pewnie tylko tacy jak Tu, proszczepionkowcy potrafią wyjaśnić czemu te substancje nie są stosowane na szeroką skalę.
Mi foliarzowi przychodzą do głowy same teorie spiskowe :D



Gdyby tak było to nie byłoby tak dużego obłożenia szpitali oraz respiratorów, czyli coś nie do końca te leki działają. Oczywiście nie neguję że wspomagają leczenie u niektórych ale potrzeba bardziej skutecznego leku. Bo to tak jakby ebolę leczyć polopiryna.

~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): No to mówię przecie.
Teorie spiskową moge jakąś ułożyć.
Bo badań jest sporo. Poczytaj jak WHO na nie reaguje. Jak na covid. Tępić je chce.
No ale co zrobić… w Ocicach mówią że trzeba sie szczepic wiec chyba trzeba :D


Szczepi się ten kto chce, nie ma przymusu przecież, tylko po co ten ciągły hejt na osoby które skorzystały z szczepienia?

Polska co raz bardziej podzielona.
Coś Ci się w Twojej główce pop.... Hejt i terror jest na osoby,które się nie zaszczepiły.Nikt nie straszy ograniczeniami dla baranów które już nie mogą się doczekać swojej czwarte szprycy

I tu w punkt szczepieni wyzywają za każdym razem od ,foliarzy,debi..itd,itd,jak ktoś ma swoja rację, jeżeli nie przyjol eliksiru to jest wyzywany przez Szczepanów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:12
~~ARMAGEDON napisał(a): Mam jeszcze pytanie do was wszystkich...

co zrobicie jak Polska wprowadzi śladem Austrii i Włoch paszporty covidowe które trzeba będzie okazywać przy wejściu do pracy czy restauracji, kina? Protest, bezrobocie, czy posłusznie po swoją dawkę?

Pytanie czysto teoretyczne.

Przyjdziemy ... do ciebie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Glicynia niezalogowany
12 listopada 2021r. o 11:13
Po pierwsze nikt nie marzy oby ktokolwiek umierał , po drugie nie trzeba nic podpinać ,wystarczy przestać
ukrywać zgony Szczepanów od eliksiru.
A grabarze czekają na was mutanci genetyczni :) , tylko tak przypominam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego