Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
17 nowych zakażeń, 1958 mieszkańców powiatu na kwarantannie
22258
#Horus nieaktywny
13 listopada 2021r. o 12:38
macie jakieś dane co do procentowych ''wyszczepień'' w którymś z krajów Afryki?

jak tam z ''umieralnością''?
podajcie jakieś dane z Kenii ,Sierra Leone czy Mozambiku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 listopada 2021r. o 12:54
~~Iliowobłękitny Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ciemnoczerwony Lędźwian piszesz że hiszpanka to nie była żadna grypa a wklejasz link - grypa hiszpanka , zmarli zaszczepieni , rok 1918 -20
Czym zaszczepieni , szczepionką opracowaną w 1942 r .Dopisane 13.11.2021r. o godz. 12:24:~~Izabelowa Gipsówka , przeczytaj to co wklejasz , tam jest wszystko wytłumaczone , dla ciebie wystarczy przeczytanie tytułu i brednia gotowa .

Za to ty wszystko mądre wklejasz nic od siebie tylko to co znajdziesz to kleo żałosny jesteś .



Bardzo dużo jesteś w stanie napisać od siebie , dwa słowa - żałosny jesteś , lub - wklejasz śmieci .
To też nie mój wpis , skopiowałem - wkleiłem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Fasolnik niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iliowobłękitny Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ciemnoczerwony Lędźwian piszesz że hiszpanka to nie była żadna grypa a wklejasz link - grypa hiszpanka , zmarli zaszczepieni , rok 1918 -20
Czym zaszczepieni , szczepionką opracowaną w 1942 r .Dopisane 13.11.2021r. o godz. 12:24:~~Izabelowa Gipsówka , przeczytaj to co wklejasz , tam jest wszystko wytłumaczone , dla ciebie wystarczy przeczytanie tytułu i brednia gotowa .

Za to ty wszystko mądre wklejasz nic od siebie tylko to co znajdziesz to kleo żałosny jesteś .


Bardzo dużo jesteś w stanie napisać od siebie , dwa słowa - żałosny jesteś , lub - wklejasz śmieci .
To też nie mój wpis , skopiowałem - wkleiłem .


Skoncz się za każdym razem kompromitować Ty i Armagedon dwa nawiedzone głąby .Bekę z was tu wszyscy mają jeszcze Armagedon to napisze coś swoimi zdaniami ale ty to co wygoglujesz ,procenty,liczby,wykresiki .Błazen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:12
~~Iliowobłękitny Fasolnik napisał(a): Skoncz się za każdym razem kompromitować Ty i Armagedon dwa nawiedzone głąby .Bekę z was tu wszyscy mają jeszcze Armagedon to napisze coś swoimi zdaniami ale ty to co wygoglujesz ,procenty,liczby,wykresiki .Błazen.


Nie nawiedzone, a świadome zagrożenia, a to zasadnicza różnica :) Jeżeli dla kogoś to oznaka kompromitacji to niestety mózg zanikł całkowicie, oczywiście współczuję takiego stanu rzeczy.

Pamiętaj, twoja "beka" się skończy jak trafisz do szpitala, ten się śmieje kto się śmieje ostatni :) nie jeden już tak kozaczył, a na covidowym łożu śmierci reflektował się, ale było za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Żagwin niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucuś - dawaj interpretacje wykresu niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:38
Lucuś, dziecko drogie! Jak tam interpretacje wykresu? Dajesz radę? Czy nie kleisz nic, a nic? Dodam, że jak zwykle :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Fasolnik niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:40
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iliowobłękitny Fasolnik napisał(a): Skoncz się za każdym razem kompromitować Ty i Armagedon dwa nawiedzone głąby .Bekę z was tu wszyscy mają jeszcze Armagedon to napisze coś swoimi zdaniami ale ty to co wygoglujesz ,procenty,liczby,wykresiki .Błazen.


Nie nawiedzone, a świadome zagrożenia, a to zasadnicza różnica :) Jeżeli dla kogoś to oznaka kompromitacji to niestety mózg zanikł całkowicie, oczywiście współczuję takiego stanu rzeczy.

Pamiętaj, twoja "beka" się skończy jak trafisz do szpitala, ten się śmieje kto się śmieje ostatni :) nie jeden już tak kozaczył, a na covidowym łożu śmierci reflektował się, ale było za późno.

A ty jak zwykle czytanie ze zrozumieniem problem masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Fasolnik niezalogowany
13 listopada 2021r. o 13:42
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iliowobłękitny Fasolnik napisał(a): Skoncz się za każdym razem kompromitować Ty i Armagedon dwa nawiedzone głąby .Bekę z was tu wszyscy mają jeszcze Armagedon to napisze coś swoimi zdaniami ale ty to co wygoglujesz ,procenty,liczby,wykresiki .Błazen.


Nie nawiedzone, a świadome zagrożenia, a to zasadnicza różnica :) Jeżeli dla kogoś to oznaka kompromitacji to niestety mózg zanikł całkowicie, oczywiście współczuję takiego stanu rzeczy.

Pamiętaj, twoja "beka" się skończy jak trafisz do szpitala, ten się śmieje kto się śmieje ostatni :) nie jeden już tak kozaczył, a na covidowym łożu śmierci reflektował się, ale było za późno.
CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM GDZIE PISZE ZE JA MAM BEKE Z WAS GLANBIE NAUCZ Y CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM ALE JUZ KTOS WCZEŚNIEJ PISAL ZE TY MASZ Z TYM PROBLEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza