Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna sytuacja w szpitalu covidowym w Bolesławcu, pacjentów zakażonych koronawirusem przybywa w astronomicznym tempie
~~Celestynowy Chaber niezalogowany
18 listopada 2021r. o 17:59
~~Szlachcic napisał(a): Powinni niezaszczepionych za wizytę w szpitalu wystawiać rachunek za leczenie. To świńskim truchtem pobiegliby po szczepionkę Ci rycerze broniący swojej cnoty przed ukuciem

Idąc tym tropem to tym co palą papierosy też powinni rachunki wystawiać. I tym co piją, ćpają, 42 lata pracuję i potrącają mi zdrowotne. I zarobiłem na leczenie. A szczepić się nie myślę podobnie jak 47% naszego społeczeństwa. Wymyślili wirusa to niech wymyślą jak go leczyć a nie tylko szczepionki po których ludzie i tak chorują nie wspominając o skutkach ubocznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Karagana niezalogowany
18 listopada 2021r. o 18:03
~~Celestynowy Chaber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szlachcic napisał(a): Powinni niezaszczepionych za wizytę w szpitalu wystawiać rachunek za leczenie. To świńskim truchtem pobiegliby po szczepionkę Ci rycerze broniący swojej cnoty przed ukuciem

Idąc tym tropem to tym co palą papierosy też powinni rachunki wystawiać. I tym co piją, ćpają, 42 lata pracuję i potrącają mi zdrowotne. I zarobiłem na leczenie. A szczepić się nie myślę podobnie jak 47% naszego społeczeństwa. Wymyślili wirusa to niech wymyślą jak go leczyć a nie tylko szczepionki po których ludzie i tak chorują nie wspominając o skutkach ubocznych .


I tak trzymać! Nie można poddawać się temu ogólnemu szaleństwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Maczek niezalogowany
18 listopada 2021r. o 18:13
&t=0s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AK niezalogowany
18 listopada 2021r. o 18:58
Plan depopulacji realizują ci co ich nie widzimy a pociągają za sznurki kukieł. A kuklami są z korumpowani politycy.Ci politycy na bagno wciągają niewinnych lekarzy,choć są wśród nich świadomi masoni,niewinnych policjantów, sędziów, urzędników, sanepidu.Ten plan depopulacji szczepionkowej był już gotowy w 2010 roku.Jaki można stawić opór tego ludobójstwa. Prosty nie nosimy masek I się nie szczepimy masonska szczepionka.Zaznaczam ,że nie jestem przeciwnikiem szczepień. Jestem przeciw szczepieniom masonskiej śmiertelnej depopulacyjnej szczepionki c19.Po tych szczepieniach średnia długość życia to 3 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Tulipan niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:05
~~AK napisał(a): Plan depopulacji realizują ci co ich nie widzimy a pociągają za sznurki kukieł. A kuklami są z korumpowani politycy.Ci politycy na bagno wciągają niewinnych lekarzy,choć są wśród nich świadomi masoni,niewinnych policjantów, sędziów, urzędników, sanepidu.Ten plan depopulacji szczepionkowej był już gotowy w 2010 roku.Jaki można stawić opór tego ludobójstwa. Prosty nie nosimy masek I się nie szczepimy masonska szczepionka.Zaznaczam ,że nie jestem przeciwnikiem szczepień. Jestem przeciw szczepieniom masonskiej śmiertelnej depopulacyjnej szczepionki c19.Po tych szczepieniach średnia długość życia to 3 lata.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Tulipan niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:06
~~AK napisał(a): Plan depopulacji realizują ci co ich nie widzimy a pociągają za sznurki kukieł. A kuklami są z korumpowani politycy.Ci politycy na bagno wciągają niewinnych lekarzy,choć są wśród nich świadomi masoni,niewinnych policjantów, sędziów, urzędników, sanepidu.Ten plan depopulacji szczepionkowej był już gotowy w 2010 roku.Jaki można stawić opór tego ludobójstwa. Prosty nie nosimy masek I się nie szczepimy masonska szczepionka.Zaznaczam ,że nie jestem przeciwnikiem szczepień. Jestem przeciw szczepieniom masonskiej śmiertelnej depopulacyjnej szczepionki c19.Po tych szczepieniach średnia długość życia to 3 lata.

To i tak długo jak bez szczepienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:30
Aż się boję tej wszechogarniającej głupoty i jazgotu antyszczepionkowców...co z Wami ludzie? Wasz poziom intelektualny i źródła czerpania wiedzy to szokujące ...fb i klepiący bzdury " zielarze" to Wasze autorytety??? Co drugi z Was jest po medycynie? Czy Wy słyszycie swój bełkot????Nie wstyd Wam utożsamiać się z tymi " co wiedzą najlepiej"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Rozmaryn niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:37
~~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a): Aż się boję tej wszechogarniającej głupoty i jazgotu antyszczepionkowców...co z Wami ludzie? Wasz poziom intelektualny i źródła czerpania wiedzy to szokujące ...fb i klepiący bzdury " zielarze" to Wasze autorytety??? Co drugi z Was jest po medycynie? Czy Wy słyszycie swój bełkot????Nie wstyd Wam utożsamiać się z tymi " co wiedzą najlepiej"...

Dynia odpuść sobie. Tym frustratom nie przetłumaczysz. Szkoda Twojego zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza