Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna sytuacja w szpitalu covidowym w Bolesławcu, pacjentów zakażonych koronawirusem przybywa w astronomicznym tempie
14240
M21W2
18 listopada 2021r. o 12:42
~~Brunatnoszary Tytoń , od dawna zauważyłem że dla anty fakty nie są faktami , wygłaszanie waszych teorii to wasza specjalność .
Wszystkie dane ze wszystkich państw świata są zafałszowane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:48
M21W2 napisał(a): ~~Brunatnoszary Tytoń , od dawna zauważyłem że dla anty fakty nie są faktami , wygłaszanie waszych teorii to wasza specjalność .
Wszystkie dane ze wszystkich państw świata są zafałszowane .

Porównujesz zgony w Irlandii ze zgonami w Polsce. Wskazałem na potencjalne źródło tych różnic. A moje podejrzenia nie biorą się znikąd? W sieci jest pełno relacji członków rodzin, zmarłych podobno "covidowych".
Na temat fałszerstw w innych krajach się nie wypowiadam. Nie posiadam na ten temat żadnej wiedzy. Nie wmawiaj mi więc czegoś, czego nie powiedziałem, bo tracisz na wiarygodności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:50
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brunatnoszary Tytoń , od dawna zauważyłem że dla anty fakty nie są faktami , wygłaszanie waszych teorii to wasza specjalność .
Wszystkie dane ze wszystkich państw świata są zafałszowane .

Porównujesz zgony w Irlandii ze zgonami w Polsce. Wskazałem na potencjalne źródło tych różnic. A moje podejrzenia nie biorą się znikąd? W sieci jest pełno relacji członków rodzin, zmarłych podobno "covidowych".
Na temat fałszerstw w innych krajach się nie wypowiadam. Nie posiadam na ten temat żadnej wiedzy. Nie wmawiaj mi więc czegoś, czego nie powiedziałem, bo tracisz na wiarygodności.

On cały czas to robi poprostu nie potrafi czytać ze zrozumieniem problem ma z tym ,nic od siebie nie pisze oprócz śmieci i kopjuj , wklej szkoda czasu na takie nie wiadomo co w sumie byle co..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek pisze o faktach niezalogowany
18 listopada 2021r. o 12:55
M21W2 napisał(a): ~~Brunatnoszary Tytoń , od dawna zauważyłem że dla anty fakty nie są faktami , wygłaszanie waszych teorii to wasza specjalność .
Wszystkie dane ze wszystkich państw świata są zafałszowane .



Lucek pisze o faktach, ale tylko tych, które jemu pasują. A jak nie pasują do Luckowych teoryj, to tym gorzej dla faktów. I na pewno są to fakty foliarskie i od płaskoziemców i antyczepinkowców oraz średniowiecznego ciemnogrodu.
Lucek, to ile masz już tych szpryc za sobą? Masz już order "przodownika wyczepień"? Ile procent normy?
Taki światły wyznawca religii covidiańskiej jak ty, pewnie wyczepia się co chwilę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2021r. o 13:30
to taki ''pstrowski'' w pislamskiej propagandzie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 listopada 2021r. o 13:36
~~Szkarłatny Rozpław , zdrowia życzę , na rozum za późno .
Co poza hejtem jeszcze potrafisz napisać , acha , jeszcze to że wszystko wklejam .
Zdolny z Ciebie człowiek . tak trzymaj .


Dopisane 18.11.2021r. o godz. 13:36:

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brunatnoszary Tytoń , od dawna zauważyłem że dla anty fakty nie są faktami , wygłaszanie waszych teorii to wasza specjalność .
Wszystkie dane ze wszystkich państw świata są zafałszowane .

Porównujesz zgony w Irlandii ze zgonami w Polsce. Wskazałem na potencjalne źródło tych różnic. A moje podejrzenia nie biorą się znikąd? W sieci jest pełno relacji członków rodzin, zmarłych podobno "covidowych".
Na temat fałszerstw w innych krajach się nie wypowiadam. Nie posiadam na ten temat żadnej wiedzy. Nie wmawiaj mi więc czegoś, czego nie powiedziałem, bo tracisz na wiarygodności.



Dobrze , pomińmy porównanie , w Polsce fałszują w Irlandii też ? .
Jak nie to mamy dowód że szczepionki chronią pomimo zakażeń przed ciężkim przebiegiem choroby i zgonami , tak powinno wyglądać ZAPOBIEGANIE chorobom które jest znacznie tańsze jak leczenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~byku niezalogowany
18 listopada 2021r. o 13:40
ciekawe ile pieniezków barczak wział za ta reklame ;d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 listopada 2021r. o 13:46
~~byku napisał(a): ciekawe ile pieniezków barczak wział za ta reklame ;d

Wystarczy porównać ile kasy ma szpital z pacjenta covidowego i niecovidowego. I będziesz miał odpowiedź. Pensja dyrektora jest pewnie powiązana z wynikami finansowymi jednostki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie