Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy rekord IV fali! W Polsce rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, z powodu COVID-19 zmarło 460 osób
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 15:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ja napisał(a)
https://oko.press/zybertowicz-nie-znamy-dlugofalowych-skutkow-szczepionek/




szok...;]
nie tak dawno kmiot pisał że głupcem jest ten kto czyta oko.press
a tu proszę ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Gazania niezalogowany
25 listopada 2021r. o 15:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Gazania napisał(a): Jak nazwać osobę która powiela propagandę kłamstw .Jeszcze nie było by w tym nic bardzo złego, ale gdy powielanie tej propagandy przyczynia się śmierci wielu ludzi którzy bezgranicznie wierzą w to co im ta propaganda przekazuje to jest współudział w zbrodni , tym bardziej że ta osoba jest informowana że źle czyni a mimo to robi to dalej, panie M21W2 .Jeśli pan liczy na jakieś granty za to co pan robi to może się pan przeliczyć i zamiast grantów może być w przyszłości kara, jak historia uczy



Ta osoba już została nazwana ~~Mysa Gazania , miło mi poznać - Lucjan Złotkowski .

Panie Złotkowski pan się nie musi przedstawiać .Każdy w naszym mieście wie że to pan jest ten słynny opozycjonista który walcząc z komuną zniszczył przy ul.Asnyka ruski czołg rzucając w niego butelką z denaturatem.W dzisiejszych trudnych czasach pan znowu w pierwszym szeregu, walczy bohatersko z hordami antyszczepionkowców nie chcących się dać zmodyfikować genetycznie na miarę XXI wieku tylko żyć jak dawniej w ciemnocie i zacofaniu .Korporacje mając takiego bojownika w swoich szeregach mogą być pewne zwycięstwa , i pomniki będą panu stawiać gdy pan bohatersko odda życie po którejś dawce eliksiru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 16:10
~~Szmaragdowa Forsycja , sami z siebie robicie bezduszne , bez empatii podłe istoty , nie obrażaj wariatów , jakich argumentów Tobie trzeba , zbyt mała liczba zgonów , zbyt małe obciążenie szpitali , chcesz jeszcze więcej .
Jakie Ty masz argumenty , kłamstwa , kłamstwa i nic więcej .
Co z tego że pokaże się Tobie wypowiedź lekarza bezpośrednio pracującego w szpitalach z pacjentami covid , wy kłamcy mierzycie wszystkich swoją miarą , tak ponosi was fantazja , fruwacie w oparach absurdu .
Argument mój jest jeden , walka o zdrowie i rzycie , maksymalne ograniczenie pandemii ( której według wielu nie ma ) , jedyny sposób to zapobieganie chorobie , mamy najlepsze narzędzie jakim są szczepionki .
Podaj swój argument - przeciw , ile dowodów Tobie potrzeba , mnie wystarczy obserwacja w Polsce , tragedia w woj . wschodnich i rozlewanie się fali ze wschodu na cały kraj , w tym roku już mamy ponad 80 tyś nad wymiarowych zgonów , według prognoz niezależnego Instytutu Medycznego do końca roku może umrzeć z powodu niewydolności służby zdrowia spowodowanej pandemią nawet 40 tyś . osób .
Czekaj aż nabierzesz rozumu po szkodzie , życzę rozumu , nie szkody .
Czytając Twoje wpisy bliższe spełnienia jest to drugie .


Dopisane 25.11.2021r. o godz. 16:10:

~~Mysa Gazania , nie wiedziałem że każdy wie , miło to słyszeć .

W butelce była woda , czołg i tak spłonął .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Fasola niezalogowany
25 listopada 2021r. o 17:04
"Szczepienia przeciwko COVID-19 wśród dzieci w wieku 5-11 lat wprowadziła także Kanada, gdzie blisko 75 proc. społeczeństwa jest w pełni zaszczepiona."

Głupie te Kanadyjczyki, martwią się o narodzone dzieci - daleko im do "bantustanu" gdzie najważniejsze są te "roz_poczęte".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
25 listopada 2021r. o 17:12
Trzeba być skonczonym kret.ynem ,by ryzykowac szczepienie własnego dziecka nieprzebadanym preparatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 listopada 2021r. o 17:14
M21W2 napisał(a): Argument mój jest jeden , walka o zdrowie i rzycie

To już o du.py się troszczysz?? :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
25 listopada 2021r. o 17:27
"jak rzyć?..."

R. Biedron
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 18:22
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Argument mój jest jeden , walka o zdrowie i rzycie

To już o du.py się troszczysz?? :)



Tak troszcze się , ty wolisz ludzkie tragedie - " wolnościowcu " ?? :)
Antyszczepionkowcy to też ludzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.