Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy rekord IV fali! W Polsce rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, z powodu COVID-19 zmarło 460 osób
~~Lukasz niezalogowany
25 listopada 2021r. o 9:15
Widzę ostra debata . Jestem osobą zaszczepiona dwoma dawkami i po tym co teraz widzę już sobie kolejnej nie dam wstrzyknąć . Nie wiem może to przypadek ale przez długi czas wogole znaleźć w moim otoczeniu chorego to był cud (nie liczę ludzi którzy mieli bez dwóch zdań anginę a pozytywny test ). Teraz od dwóch tygodni pojawiło się w sumie 7 osób które mają pozytywny test i co ważne bardziej spełniają warunki tego covid w objawach. Problem w tym że wszystkie te osoby są zaszczepione . Wiem że to może przypadek ale sporą większość moich znajomych jest bez szczepienia i troszke zapaliła mi się żarówka czy aby napewno dobrze zrobilem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jackowski niezalogowany
25 listopada 2021r. o 9:41
Na nic wyszczepienia lemingów nadchodzi nowy wirus ma tyle kloców że nawet dziesięciokrotne szprycowanie wam nie pomoże
W Botswanie zidentyfikowano nowy wariant koronawirusa, który zdołał przedostać się do RPA i Hongkongu. Mnogość jego kolców i potencjał do mutacji wywołują poważne zaniepokojenie naukowców z Imperial College London – informuje australijski portal news.com.au.

A na deser przyłoży wam w puste łby asteroida
Asteroida uderza w Ziemię, Polska w strefie zniszczenia. NASA pokazała symulację
Na symulacji centrum uderzenia jest blisko Bolesławca ,gdzieś w okolicach Ocic.

https://www.tvp.info/53593554/symulacja-nasa-asteroida-2021-pdc-uderzy-w-europe-zniszczy-polske-hipotetyczny-scenariusz-planetary-defense-conference-exercise
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czasami przytomna niezalogowany
25 listopada 2021r. o 9:53
~~Lukasz napisał(a): Widzę ostra debata . Jestem osobą zaszczepiona dwoma dawkami i po tym co teraz widzę już sobie kolejnej nie dam wstrzyknąć . Nie wiem może to przypadek ale przez długi czas wogole znaleźć w moim otoczeniu chorego to był cud (nie liczę ludzi którzy mieli bez dwóch zdań anginę a pozytywny test ). Teraz od dwóch tygodni pojawiło się w sumie 7 osób które mają pozytywny test i co ważne bardziej spełniają warunki tego covid w objawach. Problem w tym że wszystkie te osoby są zaszczepione . Wiem że to może przypadek ale sporą większość moich znajomych jest bez szczepienia i troszke zapaliła mi się żarówka czy aby napewno dobrze zrobilem[
~~Lukasz napisał(a): Widzę ostra debata . Jestem osobą zaszczepiona dwoma dawkami i po tym co teraz widzę już sobie kolejnej nie dam wstrzyknąć . Nie wiem może to przypadek ale przez długi czas wogole znaleźć w moim otoczeniu chorego to był cud (nie liczę ludzi którzy mieli bez dwóch zdań anginę a pozytywny test ). Teraz od dwóch tygodni pojawiło się w sumie 7 osób które mają pozytywny test i co ważne bardziej spełniają warunki tego covid w objawach. Problem w tym że wszystkie te osoby są zaszczepione . Wiem że to może przypadek ale sporą większość moich znajomych jest bez szczepienia i troszke zapaliła mi się żarówka czy aby napewno dobrze zrobilem


Witaj. NIe zrobiłeś źle ani dobrze. Większość nas jest przymuszana do szczepień, choć są dobrowolne podobno. Wysłuchujemy ciągle, że jak się nie zaszczepisz to umrzesz. Znam ludzi którzy się szczepili i niestety zmarli. W mediach nikt o tym nie powie. Jest tak zwana moda na ilość przeciwciał. Organizm nie jest do tego przystosowany. Po zwalczeniu wirusa są one naturalnie usuwane z organizmu, ponieważ po czasie mogą siać spustoszenie. A tu wciskają nam kolejne dawki. Szczepionka powstała na bazie wirusa z Chin, a on już zdążył tysiąc razy zmutować. Dwa miesiące temu byłam chora na covid. Straciłam węch i smak., zaczęłam kaszleć. Zaryzykowałam i zastosowałam leczenie naturalną wit c, przyjmowałam co dwie godziny. Wyszłam z tego. Nikt mi nie wierzy, też nie wierzyłam w te bzdury z "internetu"ale przekonałam się na własnej skórze, ze to pomaga.
Niestety z pewnością nadejdzie taki dzień w którym wszystkich przymuszą i też będę musiała się zaszczepić,ale ile się da odwlekam to w czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafal niezalogowany
25 listopada 2021r. o 10:01
Tak z innej beczki to oszaleć idzie . Mam dwie córki w różnym wieku i tylko na zmianę chodzą na kwarantannę bo któraś nauczycielka ma pozytywny test. Strasznie wątłe wydają się te organizmy nauczycieli albo najzwyczajniej w świecie na rękę taki rodzaj odpoczynku . Jak to jest że w wielkich firmach w której sam pracuje naprawdę na palcach jednej ręki policze chorych a przecież Ci ludzie mają kontakt z swoimi dziećmi i setkami innych ludzi . A tu masz jedna za drugą jak muchy padają na zwolnienia . I niech nikt mi nie wciska że Ci ludzie mają kontakt z setkami dzieci itp bo to bzdura . Ja witam się dziennie w samej pracy z około 150osobami i jakoś żyjemy ew chorujemy jak co roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 10:08
~~Jackowski napisał(a):
W Botswanie zidentyfikowano nowy wariant koronawirusa, który zdołał przedostać się do RPA i Hongkongu. Mnogość jego kolców i potencjał do mutacji wywołują poważne zaniepokojenie naukowców z Imperial College London – informuje australijski portal news.com.au.

Ta odmiana wirusa sama się wykończyła. Tak szybko mutowała że straciła zdolność replikacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 10:11
~~Rafal napisał(a): Tak z innej beczki to oszaleć idzie . Mam dwie córki w różnym wieku i tylko na zmianę chodzą na kwarantannę bo któraś nauczycielka ma pozytywny test. Strasznie wątłe wydają się te organizmy nauczycieli albo najzwyczajniej w świecie na rękę taki rodzaj odpoczynku . Jak to jest że w wielkich firmach w której sam pracuje naprawdę na palcach jednej ręki policze chorych a przecież Ci ludzie mają kontakt z swoimi dziećmi i setkami innych ludzi . A tu masz jedna za drugą jak muchy padają na zwolnienia . I niech nikt mi nie wciska że Ci ludzie mają kontakt z setkami dzieci itp bo to bzdura . Ja witam się dziennie w samej pracy z około 150osobami i jakoś żyjemy ew chorujemy jak co roku

Większość nauczycielek się zaszczepiła. Może tu masz odpowiedź? Wychodzi na to że w krupach o wyższym poziomie zaszczepienia wyższa jest tez zachorowalność. To by się zgadzało patrząc na kraje, gdzie ludzie chętniej się szczepili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
25 listopada 2021r. o 10:23
~~Minister napisał(a): Przecież te wyszczepienia dają nieśmiertelność , pojedyńczą , podwójną ,potrójną i będą następne nieśmiertelności .Jeśli ktoś zachoruje i umrze po wyszczepieniu tzn .że nastąpiła koincydencja czasowa albo miał fałszywy paszport .Najgroźniejsi są nie wyszczepieni foliarze ,może taki rzucić wirusem w nieśmiertelnego i nieśmiertelność diabli biorą .Dlatego nieśmiertelni powinni nosić pieluchy na twarzach i chronić się w kinach , restauracjach i innych budynkach gdzie groźni foliarze nie będą mieli wstępu.Aby wyeliminować foliarzy władze chcą wprowadzić przymusową wielokrotną nieśmiertelność . Wtedy Ci którzy są tylko pojedyńczo lub podwójnie nieśmiertelni zostaną foliarzami

I żeby nie było w końcu problemów z fałszywi paszportami potrzebne będą chipy pod kciukiem z gps-em
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
25 listopada 2021r. o 11:43
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Minister napisał(a): Przecież te wyszczepienia dają nieśmiertelność , pojedyńczą , podwójną ,potrójną i będą następne nieśmiertelności .Jeśli ktoś zachoruje i umrze po wyszczepieniu tzn .że nastąpiła koincydencja czasowa albo miał fałszywy paszport .Najgroźniejsi są nie wyszczepieni foliarze ,może taki rzucić wirusem w nieśmiertelnego i nieśmiertelność diabli biorą .Dlatego nieśmiertelni powinni nosić pieluchy na twarzach i chronić się w kinach , restauracjach i innych budynkach gdzie groźni foliarze nie będą mieli wstępu.Aby wyeliminować foliarzy władze chcą wprowadzić przymusową wielokrotną nieśmiertelność . Wtedy Ci którzy są tylko pojedyńczo lub podwójnie nieśmiertelni zostaną foliarzami

I żeby nie było w końcu problemów z fałszywi paszportami potrzebne będą chipy pod kciukiem z gps-em

To już czip z czepionki nie wystarcza? Co to się porobiło!
Ale może prezydęt podłaczy czipy z kciuka do parkomatów? Będzie wygoda - przykładasz rękę i już od razu ... "łaczenie z serwerem" i jak nie jesteś zatwierdzony przez prezydęta to parkomat nie daje biletu i nie możesz parkować. Ale fajnie będzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza