Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blisko 500 zgonów osób zakażonych koronawirusem w Polsce i ponad 28 tys. nowych zakażeń. Niepokojący raport Ministerstwa Zdrowia
~~Beata niezalogowany
25 listopada 2021r. o 11:40
Jak sobie uświadomię idąc ulicą że mogą mijać mnie osoby który dały sobie wstrzyknąć do ciała niezbadany preparat za którego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności to mnie ogarnia strach. Jak się okazuje to one roznoszą wirusy i mogą zarażać ludzi normalnych .Do tego zachowanie takich osób które są modyfikowane genetycznie może być nieprzewidywalne. Już widać na różnych forach że to są ludzie inteligentni bezobjawowo bo piszą okropne bzdury .Także gwałtownie przybywa takich dziwnych ludzi wszelkiej maści. A teraz jakby tego było mało chcą jeszcze modyfikować genetycznie nasze dzieci. Nie możemy na to pozwolić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
25 listopada 2021r. o 11:49
Leki SKUTECZNE ale nie wprowadzone do procedur szpitalnych nie są warunkowo dopuszczane do stosowania, natomiast "szczepionki" wyciągniętę niewiadomo skąd są warunkowo dopuszczone oczywiście "dobrowolne" pod groźbą zakazu wejścia gdziekolwiek niedługo nawet do pracy i sklepu. Dlaczego się na to godzicie? Przy której dawce zatrybicie, że tu nie chodzi o Wasze zdrowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
25 listopada 2021r. o 12:05
Już to pisałem w innym poście ale chyba nie tylko ja to dostrzegam . Mam dwie córki w różnym wieku i tylko na zmianę chodzą na kwarantannę bo któraś nauczycielka ma pozytywny test. Strasznie wątłe wydają się te organizmy nauczycieli albo najzwyczajniej w świecie na rękę taki rodzaj odpoczynku . Jak to jest że w wielkich firmach w której sam pracuje naprawdę na palcach jednej ręki policze chorych a przecież Ci ludzie mają kontakt z swoimi dziećmi i setkami innych ludzi . A tu masz jedna za drugą jak muchy padają na zwolnienia . I niech nikt mi nie wciska że Ci ludzie mają kontakt z setkami dzieci itp bo to bzdura . Ja witam się dziennie w samej pracy z około 150osobami i jakoś żyjemy ew chorujemy jak co roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Kokorycz niezalogowany
25 listopada 2021r. o 12:09
Wirus jakiś jest ale nie ma co robić z igly widły.
Propaganda , propaganda, propaganda -pytanie tylko czemu lub komu ma to służyć ???
Przyjdzie czas rozliczeń!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pacjent niezalogowany
25 listopada 2021r. o 12:44
Witam wolnych Polaków, i tych pozostałych :) Mam pytanie: czy w naszym regionie jest placówka gdzie leczą amantadyną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Moszenki niezalogowany
25 listopada 2021r. o 12:53
Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
25 listopada 2021r. o 13:40
~~Pacjent napisał(a): Witam wolnych Polaków, i tych pozostałych :) Mam pytanie: czy w naszym regionie jest placówka gdzie leczą amantadyną?

Zabroniona bo skuteczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Czosnaczek niezalogowany
25 listopada 2021r. o 13:51
~~Beata napisał(a): Jak sobie uświadomię idąc ulicą że mogą mijać mnie osoby który dały sobie wstrzyknąć do ciała niezbadany preparat za którego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności to mnie ogarnia strach. Jak się okazuje to one roznoszą wirusy i mogą zarażać ludzi normalnych .Do tego zachowanie takich osób które są modyfikowane genetycznie może być nieprzewidywalne. Już widać na różnych forach że to są ludzie inteligentni bezobjawowo bo piszą okropne bzdury .Także gwałtownie przybywa takich dziwnych ludzi wszelkiej maści. A teraz jakby tego było mało chcą jeszcze modyfikować genetycznie nasze dzieci. Nie możemy na to pozwolić.

Zdychaj pod plotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.