Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blisko 500 zgonów osób zakażonych koronawirusem w Polsce i ponad 28 tys. nowych zakażeń. Niepokojący raport Ministerstwa Zdrowia
~~grabarz niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:30
~~Modry Moszenki napisał(a): Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna

Do zobaczenia na Śluzowej :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Forsycja niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:36
~~grabarz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modry Moszenki napisał(a): Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna

Do zobaczenia na Śluzowej :-)

~~grabarz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modry Moszenki napisał(a): Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna

Do zobaczenia na Śluzowej :-)

A co zaproszenie na kawke ? Jakoś mieszkam naprzeciw pieknego cmentarza i wzmożonego ruchu nie widzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
25 listopada 2021r. o 14:45
~~Szmaragdowa Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~grabarz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modry Moszenki napisał(a): Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna

Do zobaczenia na Śluzowej :-)
~~grabarz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Modry Moszenki napisał(a): Niech lekarze otworzą drzwi i niech zaczną leczyć na wszystko a nie. Strajk się skończył kasę dostali i dalej będą siać tą propagandę. Nikt mnie do żadnej szczepionki nie zmusi. Nigdy nie miałem żadnego covida i żadna szczypawka mi nie potrzebna
Do zobaczenia na Śluzowej :-)
A co zaproszenie na kawke ? Jakoś mieszkam naprzeciw pieknego cmentarza i wzmożonego ruchu nie widzę


Granie na emocji strachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 15:09
czy w związku z tą falą grabarze nadążają z pochówkami?
czy zarząd ma w planach budowę krematorium?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eleonora niezalogowany
25 listopada 2021r. o 15:46
Ludzie sobie nic z tego nie robią i lekceważą widocznie bliższy im Grabarz niż igła i strzykawka , podobnie jak sobie wybrali zbawcę narodu i teraz zaczynają biedę klepać a zł leci na łeb na szyje , niedługo będą bony , jak kartki za komuny i to wcale nie jest śmieszne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Forsycja niezalogowany
25 listopada 2021r. o 15:56
~~eleonora napisał(a): Ludzie sobie nic z tego nie robią i lekceważą widocznie bliższy im Grabarz niż igła i strzykawka , podobnie jak sobie wybrali zbawcę narodu i teraz zaczynają biedę klepać a zł leci na łeb na szyje , niedługo będą bony , jak kartki za komuny i to wcale nie jest śmieszne .

~~eleonora napisał(a): Ludzie sobie nic z tego nie robią i lekceważą widocznie bliższy im Grabarz niż igła i strzykawka , podobnie jak sobie wybrali zbawcę narodu i teraz zaczynają biedę klepać a zł leci na łeb na szyje , niedługo będą bony , jak kartki za komuny i to wcale nie jest śmieszne .

A szczepionka to niby antidotum na ten problem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Tawuła niezalogowany
25 listopada 2021r. o 16:02
~~Pacjent napisał(a): Witam wolnych Polaków, i tych pozostałych :) Mam pytanie: czy w naszym regionie jest placówka gdzie leczą amantadyną?

Witaj. Spróbuj namierzyć jakiś kontakt przez TLMZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 16:25
~~Płomienna Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pacjent napisał(a): Witam wolnych Polaków, i tych pozostałych :) Mam pytanie: czy w naszym regionie jest placówka gdzie leczą amantadyną?

Witaj. Spróbuj namierzyć jakiś kontakt przez TLMZ.



Niemal połowa pacjentów Włodzimierza Bodnara z Przemyśla, leczonych przez niego amantadyną, nie miała testów na COVID. 17 osób zmarło - takie są ustalenia radia TOK FM.

https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,27030249,17-pacjentow-nie-zyje-wielu-nie-mialo-nawet-testow-wyniki.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza