Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trudno zarejestrować się na szczepienie
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:17
~~Kasztanowa Kokoryczka napisał(a): Ten kto się nie szczepi wspiera PiS?


Akurat pis_dzielce najmniej zaszczepieni.
Mateczniki obszczańca to białe plamy - na mapie szczepień.

76% z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:21
~~Anty_ciemnogród napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowa Kokoryczka napisał(a): Ten kto się nie szczepi wspiera PiS?


Akurat pis_dzielce najmniej zaszczepieni.
Mateczniki obszczańca to białe plamy - na mapie szczepień.

76% z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS.

Nie obrażaj mi tu pana Lucjana!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:24
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anty_ciemnogród napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowa Kokoryczka napisał(a): Ten kto się nie szczepi wspiera PiS?


Akurat pis_dzielce najmniej zaszczepieni.
Mateczniki obszczańca to białe plamy - na mapie szczepień.

76% z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS.
Nie obrażaj mi tu pana Lucjana!!!

A tak poważnie,na to właśnie na szczepienia pierwszy poleciał ciemnogród i tzw. ciemnota oświecona(ludzie z dyplomem ,ale bez inteligencji),którą tak pięknie opisał Stanisław Michalkiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Tytoń niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:27
Zapraszam do mnie. Też właśnie zrobiłem szczepionke w stodole. Na jedno wyjdzie czy moja czy ich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:34
~~Granatowy Tytoń napisał(a): Zapraszam do mnie. Też właśnie zrobiłem szczepionke w stodole. Na jedno wyjdzie czy moja czy ich

Twoja na pewno zdrowsza...seta wódki czy bimbru?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yvy455 niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 23:50
~~Anty_ciemnogród napisał(a): 76% z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS.


i sie nie zaszczepiło, sciana wschodnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
7 grudnia 2021r. o 0:48
Nie od dzisiaj wiadomo, że im wyższe wykształcenie tym mniej samodzielnego myślenia i więcej wiary w autorytety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wychowana Zosia niezalogowany
7 grudnia 2021r. o 9:19
Szanowni państwo ten sam problem jest gdy chcemy zarejestrować się do specjalisty np. laryngologa. Zarejestrowała mnie osobiście znajoma. Będąc na miejscu i czekając na wizytę nie słyszałam aby w rejestracji dzwonił telefon. Spędziłam tam godzinę :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.