Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokal tylko dla zaszczepionych
~~Cyklamenowa Nemezja niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 18:56
~~M21W2 napisał(a): Duszyczka puka do bram nieba,
a święty Piotr pyta ;
zaszczepiona ?
jasne ,cztery godziny temu !!!

Duszyczka puka do bram nieba.a święty Piotr pyta: zaszczepiona? tak!!! to brama niebios zamknięta, bo samobójcy do piekła!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Floks niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:33
No i gwarantuje że taka speluna już dlugo nie pociągnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Nemezja niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:37
Ot. Chciało durne babsko zaistnieć i się zareklamować a wykończy swój biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec tylko dla wyczepionych niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 20:04
Kaźmirz, eMeM - powinniście zrobić bolec.info tylko dla wyczepionych. Żeby wejść na stronę należy przesłać do reachtorów certyfikat z minimum trzema szprycami!
Niezaszprycowani nie mogą przecież korzystać z tej strony zwolenników czepień nieustannych! A już pisanie na forum to okrutny skandal! Tylko czepieni i nikt więcej mogą się wypowiadać!
Lucek, masz numer do Kaźmirza - dzwoń i załatw temat od ręki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 20:39
~~Bolec tylko dla wyczepionych napisał(a): Kaźmirz, eMeM - powinniście zrobić bolec.info tylko dla wyczepionych. Żeby wejść na stronę należy przesłać do reachtorów certyfikat z minimum trzema szprycami!
Niezaszprycowani nie mogą przecież korzystać z tej strony zwolenników czepień nieustannych! A już pisanie na forum to okrutny skandal! Tylko czepieni i nikt więcej mogą się wypowiadać!
Lucek, masz numer do Kaźmirza - dzwoń i załatw temat od ręki!

Co ,jak co,ale redaktorzy,mimo,że mają odmienne zdanie,są tolerancyjni dla nas foliarzy.Sprobuj podyskutować z Grażynka albo z Krzysiem.Takze,nie przesadzaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tim niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 23:18
Gratuluję tej Pani za odwagę. Dobra decyzja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Facelia niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 23:31
Nie to żebym coś komuś sugerował, ale warto przeczytać i moze się troche zastanowić...

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,gerard-wolski-trafil-do-szpitala--przeciwnik-obostrzen-byl-w-ciezkim-stanie,artykul,47272416.html

„Podhalański krytyk szczepień Gerard Wolski zachorował na COVID-19. Początkowo leczył się amantadyną, aż w końcu trafił do zakopiańskiego szpitala z ostrą niewydolnością oddechową”

"10 dni podróży ku bramom piekieł. Cóż mogę kochani powiedzieć. Nigdy nie negowałem istnienia Covida. Ale zawsze wydawało mi się, że kogo jak kogo, ale mnie to ominie. Że jak już mnie dopadnie, to przejdę go bezobjawowo, albo z lekkim katarkiem. Ale tak się nie stało" - relacjonował we wtorek swój stan w mediach społecznościowych Gerard Wolski.
Wolski trafił do szpitala wraz z żoną 10 dni temu. Wcześniej mężczyzna leczył się amantadyną. "Było już bardzo źle i nie jest dobrze, ale byłem już w stanie krytycznym. Bezdechy, duszności, utarty przytomności do tego stopnia, że odcinało mnie na kilka godzin po to, żeby przebudzić się i stracić przytomność na nowo. Leżąc w toalecie pomiędzy ścianą a muszlą klozetową sparaliżowany niemocą i brakiem sił, żeby wykręcić numer alarmowy" – czytamy w dalszej części postu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Facelia niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 23:44
~~Cyklamenowa Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Duszyczka puka do bram nieba,
a święty Piotr pyta ;
zaszczepiona ?
jasne ,cztery godziny temu !!!

Duszyczka puka do bram nieba.a święty Piotr pyta: zaszczepiona? tak!!! to brama niebios zamknięta, bo samobójcy do piekła!!!

... i zaszczepieni żyli długo i szczęśliwie. :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza