Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziewięć ofiar epidemii w naszym powiecie w ciągu doby
14240
M21W2
16 grudnia 2021r. o 15:55
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Pinochet , gdzie tych przepisów szukać - podaj link .
Do środka Twojej głowy nie mam dostępu .


A ponad 500 codziennych "ofiar " covida w Polsce nic Ci nie mówi? Wisielski tydzień temu w wywiadzie telewizyjnym mówił,że u nas tak się liczy zmarłych na covid w odróżnieniu od Niemiec na przykład.Jestes głupi czy tylko rzniesz takiego?



Powtarzam , jedna Pani drugiej Pani też mówiła , udowodnij że niczym od tych Pań z powiedzenia się nie różnisz .



Dopisane 16.12.2021r. o godz. 15:49:

Dobrze pinochet , zrobię to za Ciebie - -- " Niemcy zgłaszają jako zgony covidowe tylko te, które są wyłącznie z powodu covidu, nie zgłaszają tych, które dotyczą wielochorobowości ."

Wiesz dlaczego tak skłamał - aby usprawiedliwić się z powodu tak dużej liczby zgonów u nas w stosunku do znacznie większych Niemiec .
Drążyłem to dla tego że dla was Niedzielski to kłamca , to jedyne jest prawdą , żenada .


Dopisane 16.12.2021r. o godz. 15:55:

Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~sygnalista , tyle afer , a Ty chcesz spać jak Horus w stanie wojennym . chcesz mi powiedzieć że popierasz
afery i przekręty z pieniądze podatników , aż tak nisko upadłeś .


ty intelektualny gniocie ...
podsumowano twoją ''opozycyjność '' w innym temacie ...

a gdzie ty dupku napisałeś jedno słowo o pisowskiej jakiejkolwiek aferze?
ty chodząca pisowska ''wazelino'';D

ty stetryczały kmiotku śmiesz do innych pisać o ich ''upadku'' ?
;D
Dopisane 16.12.2021r. o godz. 15:02:rozumiesz znaczenie ''stetryczały'' czy musisz wygoglować? ;D



Rozumiesz podła gnido co to jest obszczekiwanie . zdziczały z nienawiści snobie .
Wygogluj jak nie wiesz co to jest snobizm .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Dąbrówka niezalogowany
16 grudnia 2021r. o 15:55
W Bazylijskich mediach podano że w szpitalu pełno trupów i nie mieszczą się już ,więc worki nimi wystawia się przed szpitalem , ludzie poszli to sprawdzić
https://www.facebook.com/100011275517288/posts/1501240003595169/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Ogórecznik niezalogowany
16 grudnia 2021r. o 16:25
Przestańcie bydlaki siać tą propagandę. Gdzie te trupy na ulicach. By was szlak trafił. Tfuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 grudnia 2021r. o 17:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)


Rozumiesz podła gnido co to jest obszczekiwanie . zdziczały z nienawiści snobie .
Wygogluj jak nie wiesz co to jest snobizm .

''podła gnido'' ? ;D
ty podła wszo ...;D
ty chyba nie wiesz kmiocie czym jest snobizm bo w tej chwili ty nie kto inny a ty chcesz tu się popisywać bo w temacie o stanie wojennym ci nie wyszło ...
już ci kiedyś pisałem ...nie używaj słów których nie kumasz ... ;D

''inbecylu'' ;D


Dopisane 16.12.2021r. o godz. 16:59:

~~sygnalista napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtorudy Czosnaczek napisał(a):
Dopisane 16.12.2021r. o godz. 13:04:Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Bolec i wykrywanie afer… to teraz Pan dowalił. Redakcja przez chwilę zadrżała z przerażenia :D


Doniosę na redakcję , padają zbyt poważne oskarżenia aby przechodzić z nimi do porządku dziennego .

Doniesiesz Lucek ,ciągnie natura wilka do lasu ,co ?


oj ciągnie ,ciągnie ...;D
lucusiu ...
''doniesiesz na redakcję''? ;D na admina Kazimierza?
no to twój występ przed kamerami tivi właśnie poszedł w pisDU ...;D




Dopisane 16.12.2021r. o godz. 17:04:

no dobra ...przyjechały dzieciaki więc lucuś ...
nie wysilaj się ...;D
zluzuj rajty ,odetchnij głęboko ,policz do stu ...
luzik kmocie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Lantana niezalogowany
16 grudnia 2021r. o 17:30
co za banda matołów....przecież oni nie myślą logicznie....żałuje ze nie oddałam głosu na KONFEDERACJE, no ale to sie zmieni przy następnych wyborach. Jak zagłosuje na nich te niezaszczepione 18 mln to będą mieli większość w sejmie. Wszyscy się odkryli PSL , PO , PIS to jest jedna banda co gra do tej samej bramki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Wilec niezalogowany
16 grudnia 2021r. o 17:44
Jedno jest pocjeszajace że każdy kiedyś złapie covida i wtedy doceni szczepienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 grudnia 2021r. o 17:55
~~Karmazynowy Wilec napisał(a): Jedno jest pocjeszajace że każdy kiedyś złapie covida i wtedy doceni szczepienie

A jak złapie civida zaszczepiony? To też doceni? (i nie pisz tylko, że wtedy przejdzie chorobę łagodnie, bo nie masz żadnej pewności)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
16 grudnia 2021r. o 17:56
Lucuś, dziecko drogie! Przerażasz mnie!
Patrz, co napisałeś: Dobrze pinochet , zrobię to za Ciebie - -- " Niemcy zgłaszają jako zgony covidowe tylko te, które są wyłącznie z powodu covidu, nie zgłaszają tych, które dotyczą wielochorobowości ."

Wiesz dlaczego tak skłamał - aby usprawiedliwić się z powodu tak dużej liczby zgonów u nas w stosunku do znacznie większych Niemiec .


Lucuś! Przecież gdyby nie skłamał i nie zaliczył zgonów "normalnych" do covidowych, to miałby dużo mniejszą śmiertelność niż Niemcy! Wczoraj podałem ci dane, a ty w sposób nie do wytłumaczenia nic nie kumasz!
Niedzielak manipuluje i kłamie, bo zależy mu na najgorszym z możliwych obrazie rzeczy i wystraszeniu większości społeczeństwa, która samodzielnie myśleć nie potrafi. W tym napuścić ciebie na ludzi myślących.
Kolejny przykład twojej bezmyślności to odnoszenie się do większej populacji Niemiec w ocenie liczby zgonów. Lucuś! Miarodajne są zgony liczone względnie czyli na 1 mln mieszkańców! Czy ty tego naprawdę nie rozumiesz?
To jakaś beznadzieja z tobą, dziecko drogie :(
A "tajemnicę weekendu" już rozwikłałeś?

No i jeszcze wypowiedź do jakiegoś wystraszonego przez Niedzielaka, który pisze o docenianiu czepień. Drogi wystraszony - czepiony nie jestem, covida zaliczyłem co najmniej raz, ale muszę sprawdzić teraz przeciwciała bo ostatnio chyba drugi raz już miałem. I nie doceniam czepień, bo wszelkie dane na ziemi i niebie wskazują, że czepienia to w 90% ściema.
W postach do Lucka dużo danych. On ich nie rozumie, ale może ty spróbujesz.

Lucuś, twój wierny fan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza