Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pierwszy signiel z debiutanckiej płyty Joanny Iwanowskiej
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
25 maja 2023r. o 5:50
Do Opola z nią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dziadunio niezalogowany
25 maja 2023r. o 9:31
Mi daje po uszach ta discopolowa maniera śpiewania z zaciśniętą krtanią. Przy większym instrumentarium nie rzucało się to tak w uszy. Tu przy gitarce wszystko jest jak na dłoni. Ale to kwestia gustu, ludziom raczej się spodoba, mnie tylko zaraz zaczyna w gardle drapać, jak zaczynam słuchać. Ale to już mój problem ;-)
Powodzenia!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bbb niezalogowany
25 maja 2023r. o 19:32
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Do Opola z nią .

Na Eurowizję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima