Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
616 ofiar epidemii w kraju, jedna w naszym powiecie
22258
#Horus nieaktywny
24 grudnia 2021r. o 7:17
~~Święta Morusa napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ok.
więc będzie jak chcesz ...
w sumie to już jest ...towarzystwo i alkohol już swoje robi...:D

a więc świętujmy :)


Sorry Morus, ale było sporo pytań, co ty tak naprawdę świętujesz? Uchylisz rąbka tajemnicy?

a co ty taki ciekawski?
piszesz moją biografię ?

świętuję i już ...
jak zechcę to napiszę a jak nie zechcę to przyjdzie ci tu tylko fantazjować ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Osteospermum niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 12:03
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Święta Morusa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): ok.
więc będzie jak chcesz ...
w sumie to już jest ...towarzystwo i alkohol już swoje robi...:D

a więc świętujmy :)


Sorry Morus, ale było sporo pytań, co ty tak naprawdę świętujesz? Uchylisz rąbka tajemnicy?
a co ty taki ciekawski?
piszesz moją biografię ?

świętuję i już ...
jak zechcę to napiszę a jak nie zechcę to przyjdzie ci tu tylko fantazjować ...;D

Świętuj Horus. Jak najbardziej. Tylko może coś ze swojego stołu pani Jandzie byś podesłał. Ona taka biedna. Odmrażany chleb będzie na Wigilię jadła. Może jakieś jajeczko lub wędlinki kawałek. Niech się kobiecina posili. Lempartowa jej nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 grudnia 2021r. o 12:10
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, dziecko drogie! A co powiesz o wypowiedzi prof.Kuny, który potwierdza to, co staramy ci się wytłumaczyć od dawna.
https://nczas.com/2021/12/22/roznica-nie-wynika-przede-wszystkim-z-poziomu-zaszczepienia-prof-kuna-o-tragicznej-statystyce-zgonow-w-polsce/
To jak to jest Lucuś? Dlaczego ludzie umierają?

Twój fan



Po przeczytaniu całego artykułu nie wiem , śmiać się czy płakać nad Twoim losem , losem człowieka nie potrafiącego zrozumieć wypowiedzi profesora .

Czytaj konkluzję sto razy , jak mało to jeszcze więcej , ocena logiczna profesora obala wszystkie brednie które wypisywałeś , nade wszystko o sposobach leczenia , domowe znacznie korzystniejsze dla chorego , szpital w ostateczności .

CZYTAJ POWOLUTKU , MOŻE COŚ ZROZUMIESZ -- " Co więc powinniśmy zrobić w obliczu zapowiadanej kolejnej fazy zakażeń?

PRZEDE WSZYSTKIM SZCZEPIĆ SIĘ , bo Omikron nie będzie atakował osób będących po dawce przypominającej szczepionki. TO BARDZO WARZNE . Tych, którzy jeszcze się nie zaszczepili w ogóle, TRZEBA DO SZCZEPIEŃ NAMAWIAĆ , ale musimy bardzo mocno skupić się na tym, aby te blisko 70 procent dorosłych osób, które przyjęło szczepienie podstawowe, zaszczepiło się dawką przypominającą.

BO SZCZEPIENIA TO BARDZO WARZNA FORMA OCHRONY , ale nie zgadzam się z tym, że obecne statystyki zgonów wynikają głównie z tego, że za mało osób się dotychczas zaszczepiło. Przyczyn jest zdecydowanie więcej i są one kombinacją tych czynników, które wymieniłem. Zanieczyszczenie powietrza, brak realnej opieki domowej nad pacjentami z COVID-19, zbyt szybkie aplikowanie bez badań antybiotyków, a także zła profilaktyka chorób przewlekłych w Polsce.

O tym nie mówiłem wcześniej, ale to także jedna z przyczyn. W Polsce profilaktyka chorób przewlekłych wygląda bardzo słabo, a one w kombinacji z COVID-19 dają później właśnie taki tragiczny obraz zgonów, jaki widzimy.

Nic dodać nic ująć , podobnych opinii czytałem wiele , życzenie dla Ciebie z okazji Świąd -- oby dobry Pan Bóg sprawił abyś zrozumiał to co czytasz .
Wklejaj jak najwięcej takich linków z rzetelną analizą rzeczywistości w jakiej żyjemy .
Zdrowych Pogodnych Świąt .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 grudnia 2021r. o 13:22
M21W2 napisał(a): Nic dodać nic ująć , podobnych opinii czytałem wiele ,


A kiedy czytał Pan te opinie?
Bo przy poprzednich falach wciskał nam Pan kit, że służba zdrowia działa prawidłowo i tylko szczepienia mogą świat uratować. Ani słowa o profilaktyce, o błędach w leczeniu.

Zabawne, jak niektórzy covidioci potrafią zmienić zdanie w pewnych kwestiach, a potem rżnąć głupa, że cały czas mieli taki a taki pogląd :D

Noo... to wesołych świąt ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 grudnia 2021r. o 13:44
alleluja...;D :D :D

a teraz -za zdrowie pań ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Osteospermum niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 13:52
Osoba źle się ogólnie czuje. Podwyższona temperatura lekkie osłabienie. Telefon do przychodni. No. To trzeba zrobić test, a jak nie szczepiony to bezwarunkowo. Człapie się na badanie. Wieczorem albo nazajutrz rano jest wynik . Dodatni. No dobra. Co dalej? I w tym momencie rusza cała machina biurokratyczna. Pielęgniarka z ośrodka dzwoni i podaje że jesteśmy na kwarantannie, musimy się zaopatrzeć w przeciwgorączkowe i siedzieć. Jak będzie gorzej dzwonić po karetkę. Ot i cała opieka medyczna osoby zarażonej. I siedzisz te 10 dni w chałupie, co chwilę telefon jak nie z sanepidu to z Policji, a nawet z Warszawy, a ty zdany na Coldrex wegetujesz. Masz szczęście jak ci ktoś kawałek chleba przyniesie. O telefonie z twojej przychodni zdrowia zapomnij. Oni cię odnotowali że udzielili porady i temat zamknęli. Po 10 dniach jak się w miarę czujesz stajesz się wolny. I nie wiesz czy dalej zarażasz czy nie ale już nigdzie nie dzwonisz tylko jak się w miarę czujesz idziesz do roboty. Najlepsze jest to że jak ktoś z domowników z tobą przebywał to jeszcze musi dodatkowo odwalić kwarantannę. I tak wygląda leczenie . Rok temu zapewniano nas w zbawienne działanie szczepionek. Nie bylo ich wcale ludzi o wiele mniej umierało. Ja nie twierdzę, że w jakimś tam stopniu nie są skuteczne. Ale jednak ludzie zaszczepieni chorują a nawet umierają i to w ok 25%. To bardzo dużo . I jeżeli system opieki się u nas nie zmieni to choćby 99% ludzi się zaszczepilo to zawsze ten 1% dalej zarazę będzie roznosił i nigdy sie tego nie pozbędziemy. A te dyskusje tu na forum że jeden za drugi przeciw to psu na budę. Ja osobiście twierdzę , że zostaliśmy oszukani co do skuteczności szczepionek i nadal robią nas w wała. WESOŁYCH ŚWIĄT.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 grudnia 2021r. o 14:17
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Nic dodać nic ująć , podobnych opinii czytałem wiele ,


A kiedy czytał Pan te opinie?
Bo przy poprzednich falach wciskał nam Pan kit, że służba zdrowia działa prawidłowo i tylko szczepienia mogą świat uratować. Ani słowa o profilaktyce, o błędach w leczeniu.

Zabawne, jak niektórzy covidioci potrafią zmienić zdanie w pewnych kwestiach, a potem rżnąć głupa, że cały czas mieli taki a taki pogląd :D

Noo... to wesołych świąt ;)



Wesołych Świąt , zdrowia i uleczenia zaniku pamięci .




Dopisane 24.12.2021r. o godz. 14:17:

Wyleczenia zaniku pamięci . wtedy dyskusja będzie z Panem miała sens .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 grudnia 2021r. o 14:29
M21W2 napisał(a): Wyleczenia zaniku pamięci


Nie ma to jak sobie samemu coś życzyć :D

a dla mnie jakie życzenia? ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza