Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
14. emerytury w tym roku nie będzie, bolesławieccy emeryci zawiedzeni
~~Radek lord niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 20:59
Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Złotlin niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 21:45
~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~500 niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 21:56
~~Zielonkawożółty Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty

U mnie wypłata mniejsza o 500 więc rocznie jakieś 6000 w plecy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Truskawka niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 22:20
M21W2 napisał(a): Prawdą jest że Kaczyński na wiecu wyborczym w Płocku powiedział że 14 emerytura będzie na stałe .
Nie obiecał 30 tyś . kwoty wolnej od podatku , otrzymałem emeryturę 4-01 , jest wyższa 0 185 zł razy 12 miesięcy
= 2220 zł , a więc więcej niż dwie czternastki .

A moja emerytura jest wyższa o 78 złotych razy 12 miesięcy. To trochę mniej niż czternastka, ale prawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Runianka niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 22:37
~~500 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółty Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty
U mnie wypłata mniejsza o 500 więc rocznie jakieś 6000 w plecy

~~500 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółty Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty
U mnie wypłata mniejsza o 500 więc rocznie jakieś 6000 w plecy

~~500 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółty Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty
U mnie wypłata mniejsza o 500 więc rocznie jakieś 6000 w plecy


No proszę, takich krezusów mamy w Bolesławcu :D
500 zł na minus to dla wynagrodzenia 20.000 brutto czyli 13.000 zł netto - miesięcznie ;)
Wszystkie wynagrodzenia i emerytury do 12.800 zł brutto nie zostaną zmniejszone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Runianka niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 22:38
500 zł na minus to dla wynagrodzenia 20.000 brutto czyli 13.000 zł netto - miesięcznie ;)
Wszystkie wynagrodzenia i emerytury do 12.800 zł brutto nie zostaną zmniejszone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emeryt niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 23:14
Nie ma czternastki a 13 też powinno nie być. Nie tylko u emeryta ale przede wszystkim w budżetówce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek lord niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 23:21
~~500 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółty Złotlin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radek lord napisał(a): Według dziwnych POlityków Polski Ład zapewnia średnio na jednego podatnika zysk 80 zł.
80 zł na miesiąc, czyli 1000 zł na rok. Według dziwnych POlityków to zadne pieniądze.
Dziwni POlitycy

wg dziwnych polityków pis mieliśmy zyskać - wypłata mniejsza o 250 zł ale dziś jeszcze raz usłyszałam że to zysk więc chyba się nie znam - dobrze że ten zysk dla mnie nie zabrał całej wypłaty
U mnie wypłata mniejsza o 500 więc rocznie jakieś 6000 w plecy


O 500 zł mogą być pomniejszone wynagrodzenia 20.000 brutto czyli 13.000 zł netto
„Kto może liczyć na zarobki powyżej 20.000 zł
• Dyrektor Generalny (logistyka)
• Prezes, Członek Zarządu (pow. 1000 pracowników
• Dyrektor Departamentu (bankowość)
Na takie pensje zwykle nie mogą liczyć nawet najlepiej opłacani specjaliści z sektora IT. „

No proszę, Dyrektor Departamentu w bankowości, a jakie słownictwo: „6000 zł w plecy” :D
https://www.money.pl/gospodarka/kto-zarabia-najlepiej-w-polsce-oto-lista-zawodow-6636372216679168a.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego