Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest nowy ranking Perspektyw - wiemy, jakie miejsca zajęły szkoły średnie z Bolesławca
~~Xxx niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 11:21
~~Marcelina napisał(a): Kiedyś Rozmawiałam że starszą panią emerytowaną nauczycielką, powiedziała że ze wstydu by się pod ziemię zapadła jeśli jej uczniowie z przedmiotu którego uczy mieliby pały.Przeciez to świadczy o tym jakim jestem nauczyciele,czy potrafię przekazać wiedzę, wytłumaczyć i zainteresować przedmiotem ucznia.
Zgadzam się w 100%
Kto kiedyś slyszał o korepetycjach,nauczyciel tak długo tłumaczył aż uczeń zrozumiał.

Racja,biedne dzieci ,przez pandemię siedzą na lekcjach w domu.A te lekcje to porażka przez
Internet.Jak oni uczą, że trzeba dzieci na korepetycje wysyłać, a zapytajcie ile za godzinę
Trzeba zapłacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pedagog niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 16:13
"Kiedyś Rozmawiałam że starszą panią emerytowaną nauczycielką, powiedziała że ze wstydu by się pod ziemię zapadła jeśli jej uczniowie z przedmiotu którego uczy mieliby pały.Przeciez to świadczy o tym jakim jestem nauczyciele,czy potrafię przekazać wiedzę, wytłumaczyć i zainteresować przedmiotem ucznia."
Ta Pani miała rację.
Niestety do szkół często zatrudnia się osoby, które posiadają przygotowanie pedagogiczne tylko na papierze.
Również dyrektorami szkół nie powinni być nauczyciele przedmiotów zawodowych, gdyż nie posiadają oni wystarczającej wiedzy na temat nauczania i rozwoju emocjonalnego człowieka. Tytuł magistra również nie potwierdza umiejętności nauczania czy predyspozycji do zawodu nauczyciela.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 23:27
~~Wrzosowy Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~TATO napisał(a): I L.O. to jedna wielka porażka. Do szkoły idą sami najlepsi uczniowie z powiatu. Prawie każdy uczeń szkoły uczęszcza na dodatkowe korepetycje i słono płaci za zdobytą wiedzę. Nauczyciele nic nie uczą.
Przykładem jest korepetytor p. Kruglik, który edukuje 90% uczniów tej szkoły. Więc te laury to dla korepetytorow, a nie dla szanownego grona pedagogicznego... Porażka!!!

Kiedyś nikt nie chodził w I LO na korepetycje, a uczniowie bez problemu dostawali się na medycynę i każde inne studia. Mówię o końcu lat 80-tych, początku 90-tych. Co od tego czasu się zmieniło?
Dyrektor?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama niezalogowany
16 stycznia 2022r. o 10:42
W 1 LO nauczyciele z j. angielskiego mają takie ambicje, że wymagania mają ponad normy programowe. Niestety jeżeli Ci się to nie podoba musisz zmienić szkołę. Tak to niestety działa i nic z tym się nie da zrobić, przynajmniej narazie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pedagog niezalogowany
16 stycznia 2022r. o 14:32
Sprawę trzeba omówić na zebraniu rodziców, potem dyrektor albo wyżej.
Nauka języków w szkołach to temat rzeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA SZOK w PSZOK w Bolesławcu!