Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
75 osób hospitalizowanych, 18 osób pod respiratorami w bolesławieckim szpitalu
14240
M21W2
17 stycznia 2022r. o 16:10
~~Lucuś pisze z błędami napisał(a): Lucuś, te trzy klasy jednak widoczne na każdym kroku. Sprawdź dziecko drogie, jak się pisze poprawnie "zakarzenie". Bo piszesz raz dobrze, a raz źle.
Poza tym Lucusiu, jak ci wiele razy tłumaczyliśmy zgonów na covid jest wielokrotnie mniej niż plandemiczna propaganda podaje. Widzisz Lucuś, ty tego nie łapiesz, ale zgony covidowe w innych krajach są dużo mniejsze i do nich należy się odnosić. W Polsce rozwalono służbę zdrowia, minister "zdrowia" - szaman wprowadził leczenie przez telefon i nabijają dla kasy statystyki. Poza tym zaczyna wymierać powojenny wyż demograficzny - oglądałeś obrazki ze strony GUS?
No ale Bill Gates ogłosił już koniec plandemii, omikron nie jest groźny, ludzie (nawet nałukofcy) idą po rozum do głowy.
Co ty będziesz pisał po plandemii? Bo jak tak nagle nie będzie o czym pisać, a ty już w nałóg wpadłeś, to żeby się to Lucuś depresją nie skończyło.
https://dorzeczy.pl/zdrowie/247324/who-omikron-wywoluje-lagodniejsze-objawy.html
https://dorzeczy.pl/zdrowie/247426/pollard-nie-da-sie-co-pol-roku-szczepic-planety-na-covid-19.html

Nawet szef Pfizera, ten co sam się nie zaczepił, mówi o końcu:
https://dorzeczy.pl/zdrowie/252292/covid-prezes-pfizera-omikron-zakonczy-czas-ograniczen.html

Mnie interesuje, co oni teraz knują. Bo Wielki Reset na chwilę odłożyli, PiSiory niszczą polskie firmy oddając wszystko koncernom, Bergolio co raz coś nieciekawego nam zakomunikuje, ....

Twój fan



Ja mam ukończone trzy klasy podstawówki , Ty masz wyższe wykształcenie i co z tego , braki podstawowego .
, luki w logicznym myśleniu , wolę swoje błędy Panie Profesor .
Przyznam że to co piszesz czytam , uśmiecham się i zapominam , bzdety nie w tak poważnym temacie .
Komu Ty będziesz sprawdzał błędy jak ja przestanę pisać , Profesorku .
Największe prostactwo to negacja faktów i ślepota na rzeczywistość w jakiej żyjemy .
Trudno dyskutować z Twoimi insynuacjami i domysłami .
Teraz podpisuj - Twój Profesor .



Dopisane 17.01.2022r. o godz. 16:01:

Profesorku - zgadzam się z tym co powiedział szef Pfizera o Omikronie , nie wiem czy ma na myśli też zacofaną
Polskę , tu mam wątpliwości co do jego diagnozy .

– To wirus, który rozprzestrzenił się na całym świecie, więc bardzo trudno się go pozbyć – wskazał Bourla. Ocenił jednak, że w przyszłości nie będzie wielu ograniczeń, ponieważ szczepionki i leczenie okazały się skuteczne.


Dopisane 17.01.2022r. o godz. 16:10:

~~Fan Lucka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , Raz piszesz , byłam , drugim razem byłem , obojniak czy co ? .



Lucuś, musisz uważać, co piszesz! Dziecko drogie, jak na ciebie wyznawcy religii trasnLGBTQWERT+ usiądą, to będzie niedobrze. Widzisz dziecko, oni uważają, że płeć jest płynna i jest tych płci jak na razie kilkadziesiąt. Osobnikowi, który do ciebie pisał, w międzyczasie pomiędzy wpisami, płeć popłynęła. I nie wiadomo, czy nie będzie zupełnie inna przy kolejnym wpisie!
No a jak filmiki Lucuś? Jak obrazki z GUS? I co sądzisz o zaplanowanym końcu plandemii?

Twój fan




Za ten wpis należy się Tobie podziękowanie , o tym co piszesz nie miałem zielonego pojęcia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 16:12
Lucuś, nie będę pisał, ajk ty przestaniesz. Na razie piszę, żeby dementować bzdury wypisywane przez ciebie. Zauważ dziecko drogie, że na żadne z zadanych przeze mnie pytań, opartych na faktach, nie odpowiedziałeś. Ani o wymierający wyż, ani dane z GUS dotyczące zgonów, ani szeregu innych. Ale jest tu zapewne sporo osób, które po ich przeczytaniu były w stanie udzielić odpowiedzi i wyrobić sobie właściwy pogląd. I nie zostali wyznawcami religii covidowej.
A jako profesor nie będą się podpisywał. Znam profesorów z lat młodości, kiedy studiowałem. Już wtedy straciłem szacunek dla tytułów - za dużo głupich ludzi te tytuły dostaje. O Simonie nie wspomnę :)
Lucuś, twój poważny problem polega na tym, że ty nie jesteś w stanie zrozumieć na czym nauka polega. Nie jesteś w stanie zachować zdrowego sceptycyzmu i wierzysz bezkrytycznie covidowym szaleńcom. A oficjalnych danych przeczących propagandowym tezom podaliśmy ci tu na tacy całe morze. Wszystko na nic. Ach, te trzy klasy!
Lucuś, teraz mam robotę do zrobienia. Poczytaj coś porządnego. Omijaj medonet, bo tam ci lasso na covidowego penisa chcą sprzedać, a nie udzielić rzetelnej informacji.

To na razie!

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Bukszpan niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 16:29
Szanowny Panie Lucjanie. Braki kadrowe na pewno są . I tu się z Panem całkowicie zgadzam. Natomiast nie zmienia to faktu, że panuje straszna ignorancja i olewanie pacjentów. Jeżeli jak już pisałem , do przychodni dermatologicznej której gabaryty i powierzchnia jest jaka jest, rejestruje się w dobie pandemii na huraaa na jedno popołudnie/ sobota / taką ilość pacjentów, że ściany pękają, to trzeba to nazwać zwykłym chamstwem i nieudacznictwem. I nie trzeba tu pieniędzy tylko bata. Takie jest moje zdanie, ale ktoś może mieć inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 stycznia 2022r. o 16:39
Profesorku , wyż demograficzny mieliśmy w latach siedemdziesiątych , był pokłosiem odbudowy populacji po drugiej wojnie z lat pięćdziesiątych gdy rodziło się nawet 800 tyś dzieci .
Szybko ich uśmiercasz , już o tym pisałem jakiemuś kwiatkowi albo nawet dwóm .
Mnie nie zmienisz , szkoda że ucząc się nie wierzysz w naukę i naukowców , to już nie mój problem .

Dane te są opracowywane przez Główny Urząd Statystyczny z uwzględnieniem szczegółowych poziomów agregacji, tj. płeć, 5-letnie grupy wieku, podregiony (NUTS-3) zgodnie z NUTS2016 oraz tygodnie zdarzenia. Zbiory zawierają informacje tylko o mieszkańcach Polski.

" Prezentowany szereg czasowy zawiera informacje od 2000 roku i jest aktualizowany w cyklach miesięcznych, ok. 15 dnia każdego miesiąca. Dane za lata 2000-2020 są danymi ostatecznymi i nie będą ulegały zmianie, natomiast dane za 2021 rok mają status danych wstępnych i będą co miesiąc aktualizowane oraz uzupełniane o kolejne tygodnie. Ze względu na metodologiczne aspekty badania (proces pozyskiwania i przetwarzania danych z Urzędów Stanu Cywilnego) dane z zakresu ostatnich 4-6 tygodni w szeregu czasowym mogą nie być kompletne."

Od początku stycznia do 12 grudnia liczba zgonów w Polsce przekroczyła 475 tys. - podał GUS. To prawie tyle, ile w całym 2020 r., który z powodu pandemii był pod tym względem najgorszy od dekad.

GUS podał dane o zgonach od 1 do 49 tygodnia roku, czyli do 12 grudnia. W tym okresie w Polsce zmarło nieco ponad 475 tys. osób. To o 37 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, kiedy zmarło nieco ponad 438 tys.

W ostatnich tygodniach w Polsce umiera około 12 tys. osób tygodniowo. Skoro nie znamy jeszcze statystyk za ostatnie trzy tygodnie roku, jest prawdopodobne, że liczba zgonów w całym 2021 r. przekroczy pół miliona.

To oznacza, że pobijemy niechlubny rekord z 2020 r., w którym odnotowano nieco ponad 480 tys. zgonów i który był pod tym względem najgorszy od kilkudziesięciu lat. Dla porównania, w 2019 r. zmarło 407 tys. osób.

Podczas gdy w bieżącym oraz ubiegłym roku na początku grudnia umierało tygodniowo 11-12 tys. osób, przed pandemią w 2019 r. liczba ta nie przekraczała 8 tys.

Jak tego nie zrozumiesz to znaczy że nic nie rozumiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafal niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 16:42
Sytuacja z przed 2 tygodni …Pani 99lat mieszkająca z rodzina ,między innymi córką po obiadku grzecznie jak zawsze udała się na drzemkę po obiedzie .Dostała nagrodę w postaci śmierci we śnie . Przykre ale życie a dwa dożyła pięknego wieku w ogólnym zdrowiu . Wezwano lekarza który przybył ,stwierdził zgon wypisał kwity i się pożegnał .Rodzina zaczęła na spokojnie załatwiać dalsze sprawy w tym informacja do rodziny .Dzwoni telefon do córki a po drugiej stronie sanepid ze została nałożona kwarantanna na domowników .Jakiesz oczy zrobili jak okazało się ze lekarza wpisał w kwity COVID-19 nie jako przyczynę zgonu ale ze była zarażona .No i cóż tak się robi z ludzi idiotów .Było to w pobliżu Boleslawca w jednej z wiosek wiec napewno niebiedna osoba o tym wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Hiacynt niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 16:51
Ale jaja.
Lucek nawet pojęcia „wyż demograficzny” nie ogarnia.
3 klasy… bUl istnienia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Koleus niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 16:53
5 fala 4 dawka i co dalej. Po której dawce szczypawka zacznie działać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 stycznia 2022r. o 17:25
w jego przypadku już działa ...
nie widzisz jakich spustoszeń dokonała w tym i tak ubogim rozumku lucusia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.