Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce w ciągu ostatniej doby, zmarło 377 osób
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 9:12
Zaszczepieni zarażają się i umierają 5 razy częściej niż nie zaszczepieni ,oficjalne dane
https://www.bitchute.com/video/IgfOsBt9iIOO/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Zawilec niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 11:13
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowoszara Dąbrówka napisał(a): Ja teraz leże bo boli mnie gardło i mam katar. To też covid?


Musisz udać się na test, pójdź po skierowanie do swojej przychodni.
A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie

Dokładnie. Dopiero zrobiłem sobie test w domu, wyszło negatywny. Mojej mamie robili wyszedł pozytywny a zdrowa jest. Zadzwoniła do szefowej że to kpina i za chwilę negatywny. Hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Omieg niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:06
~~Ciemnopiwna Rzeżucha napisał(a): Francuski wirusolog i zdobywca nagrody Nobla, profesor Luc Montagnier, oświadczył, że osoby nie zaszczepione uratują ludzkość.
Poniżej znajduje się przemówienie laureata Nagrody Nobla podczas niedawnego protestu przeciwko paszportowi szczepionkowemu we Francji:
Wbrew temu, co zostało powiedziane na początku, te szczepionki nie chronią absolutnie , a to nadchodzi powoli. Jest to naukowo uznane przez wszystkich.
Proszę wszystkich moich kolegów, aby absolutnie przestali szczepić się tym rodzajem szczepionki.

Dzisiejsi lekarze są doskonale poinformowani o tym, co mówię, dlatego powinni natychmiast interweniować, ponieważ w grę wchodzi przyszłość ludzkości. Wiele krajów zapomniało o leczeniu, jest nie tylko szczepionka, są leki, których nie stosowano i które działają bardzo dobrze,
To od Was zależy przede wszystkim od Was nie zaszczepionych , że jutro będziecie mogli ocalić ludzkość .
Tylko niezaszczepieni będą mogli uratować zaszczepionych.

Zaszczepieni, będą musieli skontaktować się z ośrodkami medycznymi, aby zostać uratowanym.

Musimy unikać słuchania i oddania głosu tym, którzy nie mają do tego prawa, i pozwolić przemówić nauce. Powtarzam: to nieszczepieni będą mogli uratować ludzkość .
Na początku duże międzynarodowe koncerny farmaceutyczne były bardzo zainteresowane szczepionkami w kwestiach ekonomicznych.

Badania trwają, a ja i cały mój zespół kontynuujemy badania nad tym wirusem. Badania nie ustają, . Człowiek wygra, jeśli skupi się na prawie natury i tylko na tym. Każdy obywatel jest wolny i musi też podążać za ideami politycznymi, wykorzystać nadchodzące wybory do wyrażenia swojej opinii.

Co powiedziałbym dzisiaj młodej osobie? Każdy z was absolutnie musi działać i znaleźć prawdę ukrytą za kłamstwami. Niech żyje wolność ".
https://newspunch.com/nobel-prize-winner-professor-luc-montagnier-the-non-jabbed-will-save-humanity/

Luc Montagnier otrzymał nagrodę Nobla za współodkrycie HIV wywołującego AIDS w roku 1983. W tym roku mija 39 lat od tego wydarzenia a Montagnier skończy 90 lat. Jego głos wśród profesorów medycyny jest jednym z niewielu upierających się przeciwko szczepionkom na COVID.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pasteur niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 18:05
Dać temu profesorowie drugą nagrodę Nobla za głupotę. Montagnier nie jest tu żadnym autorytetem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:17
~~Pasteur napisał(a): Dać temu profesorowie drugą nagrodę Nobla za głupotę. Montagnier nie jest tu żadnym autorytetem.


Spier...j kowid ioto. Maska na ryj, pampers w gacie i wenflon w tętnicę szyjną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 stycznia 2022r. o 19:20
~~Pasteur napisał(a): Dać temu profesorowie drugą nagrodę Nobla za głupotę. Montagnier nie jest tu żadnym autorytetem.

Pewnie, że nie jest. Nagroda Nobla? Też mi osiągnięcie.
Gdzie mu się tam równać do naszych Horbanów i Simonów ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Powojnik niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:27
~~Pasteur napisał(a): Dać temu profesorowie drugą nagrodę Nobla za głupotę. Montagnier nie jest tu żadnym autorytetem.


Jest wielu i to naukowcy światowej sławy tacy którzy nie muszą żebrać o granty firm farmaceutycznych .W mediach klepią tylko miernoty medyczne bez żadnego dorobku i doświadczenia aby zasłużyć na kość rzuconą w nagrodę od korporacji. Słuchają ich tylko bezrozumne ćwoki dla których wystarczy że telewizor powie że teraz będzie mówił ekspert to zaraz to co powiedział jest świętością i prawdą objawioną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 stycznia 2022r. o 20:42
a co wy piSSdzielce na cudowne ''ozdrowienie'' jacusia ''ciemnego luda''?
bo ten łże jak ''bura suka'' a wy o tym milczycie...;D

zastanawiam się skąd u was głupole biorą się te niewyczerpalne wręcz pokłady nie tylko kłamstw ale ordynarnych łgarstw...:D
z głupoty?
jesteście aż takimi głupcami?...aż trudno uwierzyć że w XXI w. są jeszcze tak ''ciemne ludki'' ;D
ale to o was mówił jacuś wspominając że wy jako ''ciemny lud'' wszystko kupicie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza