Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Test na wymarzony kraj

~~Dzesika niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 18:11
~~Tak było napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dżesika napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): To gdzie nie kradną? Gdzie jest ta idylla?
Kiedyś oglądałem Gonciarza, jak zachwalał Japonię. "Tu roweru nie ukradną"
Kilka odcinków później kupował nowy rower xD



Oglądałam kilka odcinków ,, Polacy w świecie '', i widziałam ze ludzie nie zamykali swych domów ,kluczyki samochodów tkwiły w stacyjkach .Na pewno nie było tam tylu kościołów katolickich co u nas .I to nie była Antarktyda .
Mój starszy sporo lat robił u Niemca i opowiadał że wtedy oni nie zamykali ani aut ani mieszkań. Tak był do czasu aż Gierek dał Polakom paszporty.


Ale wtedy katoliki miały zakaz wyjazdu ,do puki nie wyrzekły się wiary , kradły bezbożniki na konto katolików .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nieprawda niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 20:08
Horus napisał(a): a ja czytałem o jakimś plemieniu w Afryce gdzie przed szałasem wystarczy postawić w drzwiach włócznię i to jest znak że właściciela nie ma w domu...
nie wiem ...w ;;polsze '' byłoby to zaproszenie dla złodzieja a tam...

no ale my jesteśmy cywilizowani ...;D ;D

teraz meczyk ...ciężki ale wierzę...

Dzicy jak wychodzą dzidy zabieraj ze sobą . W chacie zostaje tylko smród murzyńskiej chaty.
A jak tam ten meczyk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 stycznia 2022r. o 20:12
jak widzę czujesz swojski klimat...;D

a meczyk ?...no niestety przegrany w kiepskim stylu...
a jak tam nieloty?
znowu warunki nie dopisały? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 20:38
Horus napisał(a): jak widzę czujesz swojski klimat...;D

a meczyk ?...no niestety przegrany w kiepskim stylu...
a jak tam nieloty?
znowu warunki nie dopisały? ;D

Nasze " kiwi" przed skokami się modlą zamiast wierzyć w swoje umiejętności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 21:02
Nawet auto nie jest zbyt bezpieczne a co dopiero rower.Ciekawe bo w mieście stoją hulajnogi i nikt ich nie kradnie . Przecie nie są przywiązane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 21:29
~~FAKT napisał(a): Nawet auto nie jest zbyt bezpieczne a co dopiero rower.Ciekawe bo w mieście stoją hulajnogi i nikt ich nie kradnie . Przecie nie są przywiązane.


Bo taką hulajnogę szybciej namierzą niż Mercedesa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 21:50
~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~FAKT napisał(a): Nawet auto nie jest zbyt bezpieczne a co dopiero rower.Ciekawe bo w mieście stoją hulajnogi i nikt ich nie kradnie . Przecie nie są przywiązane.


Bo taką hulajnogę szybciej namierzą niż Mercedesa .

No co ty , jak mozna namierzyc hulajnoge.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 stycznia 2022r. o 21:52
pegasusem ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.