Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko 15 osób zaszczepiło się podczas finału WOŚP
~~max niezalogowany
1 lutego 2022r. o 17:26
wcale sie nie dziwię
https://www.takniewiele.pl/wideo/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
1 lutego 2022r. o 18:42
Gdyby tak przykładowo do jednego szpitala np. w Zgorzelcu zwieźć z terenu województwa wszystkich chorych na nowotwory to jaka byłaby umieralność.? Myślę że statystyki byłyby bardzo zawyżone. Albo tych z niewydolnością serca?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Mina niezalogowany
1 lutego 2022r. o 18:54
https://prawy.pl/118118-dlaczego-nie-wspieram-wosp-i-owsiaka-felieton/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
1 lutego 2022r. o 18:58
~~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladozielony Dziewięćsił napisał(a): Inteligentni bezobjawowo cytują namiętnie fałszywe dane o ilości zgonów w Polsce co już dawno zostało rozszyfrowane że w Polsce podaje się ilość zgonów z chorobami współistniejącymi , jeśli tylko takiej zmarłej osobie ten pseudo test pokaże wynik dodatni klasyfikowany jest jako zmarły na Covid choćby mu maszyna głowę urwała. Do tego wszyscy którzy byli wyszczepieni dwoma dawkami klasyfikowani są jako nie zaszczepieni .Tak się naciąga statystyki , jeżeli by liczyć tak jak w innych krajach to Polska ma naj mniej w Europie zgonów covidowych .Dlatego że jest stosunkowo mało wyszczepień .Ukrywa się natomiast jak to tylko możliwe ilość zgonów w wyniku wyszczepienia , mimo to Ministerstwo Zdrowia ( Zbrodni) musiało podać choć ułamek tych zgonów na swoich stronach , i nawet ten ułamek jest przerażający .Wyszczepieni wiedząc o tym z uporem maniaka cytują zafałszowane dane aby samym sobie wmówić że dobrze zrobili dając sobie wstrzyknąć zabójczy preparat który ich powoli zabija

Ty nazywasz The Lancet fałszywymi źródłem? Puknij się w łeb. Być może jedynym źródłem fla Ciebie jest fb a jedyną zapamiętaną książką w życiu - elementarz z podstawówki. Czytaj że zrozumieniem kto nas jedzie i za kogo nas mają? Tu nie trzeba dowodów. Robicie pośmiewisko z tego kraju, ciemnotę. Nie ma z kim dyskutować.

Lancet napisze prawdę o plandemii,tak jak Natonial Geographic pokaże prawdę o ataku na 3 wieze WTC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
1 lutego 2022r. o 19:17
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladozielony Dziewięćsił napisał(a): Inteligentni bezobjawowo cytują namiętnie fałszywe dane o ilości zgonów w Polsce co już dawno zostało rozszyfrowane że w Polsce podaje się ilość zgonów z chorobami współistniejącymi , jeśli tylko takiej zmarłej osobie ten pseudo test pokaże wynik dodatni klasyfikowany jest jako zmarły na Covid choćby mu maszyna głowę urwała. Do tego wszyscy którzy byli wyszczepieni dwoma dawkami klasyfikowani są jako nie zaszczepieni .Tak się naciąga statystyki , jeżeli by liczyć tak jak w innych krajach to Polska ma naj mniej w Europie zgonów covidowych .Dlatego że jest stosunkowo mało wyszczepień .Ukrywa się natomiast jak to tylko możliwe ilość zgonów w wyniku wyszczepienia , mimo to Ministerstwo Zdrowia ( Zbrodni) musiało podać choć ułamek tych zgonów na swoich stronach , i nawet ten ułamek jest przerażający .Wyszczepieni wiedząc o tym z uporem maniaka cytują zafałszowane dane aby samym sobie wmówić że dobrze zrobili dając sobie wstrzyknąć zabójczy preparat który ich powoli zabija

Ty nazywasz The Lancet fałszywymi źródłem? Puknij się w łeb. Być może jedynym źródłem fla Ciebie jest fb a jedyną zapamiętaną książką w życiu - elementarz z podstawówki. Czytaj że zrozumieniem kto nas jedzie i za kogo nas mają? Tu nie trzeba dowodów. Robicie pośmiewisko z tego kraju, ciemnotę. Nie ma z kim dyskutować.
Lancet napisze prawdę o plandemii,tak jak Natonial Geographic pokaże prawdę o ataku na 3 wieze WTC

Antyszczepionkowcy bolesławieccy! Dalej utwierdzajcie się nawzajem o swojej racji i duście się ze strachu wyszukując na fejsie co chwilę nowego magika opowiadającego cuda. Słuchajcie księdza że szczepionka z płodów jest lub opętańca z fejsa o spiskowych teoriach. Zdrowia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Johny niezalogowany
1 lutego 2022r. o 19:48
~~byku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Johny napisał(a): Osoby niezaszczepione na coivid-19 skierowane na izolacje powinny nie otrzymywać żadnego wynagrodzenia za okres kwarantanny/izolacji. A tak otrzymują 80% niestety a nic tak nie uczy rozumu jak "oberwanie po kieszeni".
za twoje nie placa baranie


Brakuje Ci argumentów więc obrażasz mnie bo taka jest Twoja linia obrony, w mojej ocenie potrzebujesz pomocy tylko o tym nie wiesz ze względu na ograniczone możliwości w przetwarzaniu i przyjmowaniu wiedzy. Postaraj się w przyszłości przyswajać wiedzę w wydłużonym czasie i mniejszych ilościach powinieneś wówczas zacząć pewne sprawy rozumieć, miej silną wolę o nie poddawaj się każdy potrafi w mniejszym lub większym wymiarze przyswajać wiedzę.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Johny niezalogowany
1 lutego 2022r. o 19:54
~~Miedzianoczerwona Czubatka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Johny napisał(a): Osoby niezaszczepione na coivid-19 skierowane na izolacje powinny nie otrzymywać żadnego wynagrodzenia za okres kwarantanny/izolacji. A tak otrzymują 80% niestety a nic tak nie uczy rozumu jak "oberwanie po kieszeni".

A ja myślę ,że nic tak nie uczy jak oberwanie po mordzie. Tak samo te osoby płacą ubezpieczenie jak każdy inny. Równie dobrze można powiedzieć, że ci którzy chorują na raka nie powinni dostawać.
Jeżeli chcemy zrobić uczciwie to wprowadźmy takie ubezpieczenie jak OC Auta. Nie chorujesz masz zniżki, nawalasz to zwyżki.


W mojej ocenie wygląda na to , że w Twoim świecie podstawą jest argument siły a nie jak to bywa w cywilizowanym świecie siła argumentów...
Zasięgnij porady specjalisty tyle Ci mogę doradzić ale jak już się zdecydujesz na wizytę u specjalisty to bądź szczery i wszystko wyduś z siebie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
1 lutego 2022r. o 22:21
czyli naród mądrzeje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza