Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Jeżeli ktoś się czuje oszukany, niech do mnie zadzwoni - mówi szef firmy Merkury z Oleśnicy.
~~KKK niezalogowany
10 lutego 2022r. o 9:48
Nie wprowadzamy klientów w błąd, każdego klienta informujemy o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni - mówi Bolec.Info Mariusz Zieliński, właściciel firmy Merkury z Osiecznicy.

Chyba Oleśnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
10 lutego 2022r. o 10:21
jakie filtry to te nowe kotły mają stare filtry że wymieniają na nowe i co to za osprzęt za ok 2000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gru niezalogowany
10 lutego 2022r. o 10:24
Ja w znanej bolesławieckiej firmie też zapłaciłem 6000 za wymianę pieca wartości 4000zł.
Czy dla mnie też załatwicie zwrot kasy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jowisz niezalogowany
10 lutego 2022r. o 10:43
Panie Mariuszu. Dzwonię po nocach, ale Pan nie odbiera więc wysyłam setki smsów. Jeśli dobrowolnie uda się Pan do wszystkich oszukanych ludzi i zdemontuje zainstalowane piece, ja zobowiązuję się do zaprzestania dodawania Pana adresu email ([email protected]) do subskrycji na chińskojęzycznych stronach www.
https://www.kotlygazowe.com.pl/kontakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszata Krokosmia niezalogowany
10 lutego 2022r. o 10:48
~~Gru napisał(a): Ja w znanej bolesławieckiej firmie też zapłaciłem 6000 za wymianę pieca wartości 4000zł.
Czy dla mnie też załatwicie zwrot kasy?
A przyszli z tej firmy do Ciebie domu i nawijali Ci makaron na uszy, czy sam do nich poszedłeś i zamówiłeś wymianę pieca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gru niezalogowany
10 lutego 2022r. o 12:17
~~Myszata Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gru napisał(a): Ja w znanej bolesławieckiej firmie też zapłaciłem 6000 za wymianę pieca wartości 4000zł.
Czy dla mnie też załatwicie zwrot kasy?
A przyszli z tej firmy do Ciebie domu i nawijali Ci makaron na uszy, czy sam do nich poszedłeś i zamówiłeś wymianę pieca?


Co prawda sam ich zaprosiłem ale przyszli do mnie i nawijali makaron na uszy :)
Wymiana zajęła im 4 godziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Cytryniec niezalogowany
10 lutego 2022r. o 13:46
Takie są skutki wpuszczania domokrążców. Jeżeli ktoś podaje się za pracownika wykonującego przegląd, a zarządca lub spółdzielnia nas o przeglądzie nie powiadomiła, przed otwarciem drzwi należy zadzwonić do administracji i sprawdzić, czy mamy do czynienia z osobą uprawnioną do przeglądu, czy ze zwykłym oszustem. Jeżeli to oszust, to grozimy, że dzwonimy na policję i oszust się od razu ulatnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Tojeść niezalogowany
10 lutego 2022r. o 14:12
To kłamcy i oszuści, policja i prokuratura powinna się tym zająć, łupią bolesławian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza