Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Jeżeli ktoś się czuje oszukany, niech do mnie zadzwoni - mówi szef firmy Merkury z Oleśnicy.
~~Brązowopłowa Liatra niezalogowany
12 lutego 2022r. o 8:21
~~Białoszary Rojnik napisał(a): Era naciągaczy. Przyłapali gościa poza miasta i teraz na nim się wyżyją. Oczywiście zachowanie na medal ale nasi miejscowi fachowcy też mają dużo za uszami i o tym się nie pisze.


Pisze się i o naszych gazownikach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Ułudka niezalogowany
12 lutego 2022r. o 18:02
~~Białoszary Rojnik napisał(a): Era naciągaczy. Przyłapali gościa poza miasta i teraz na nim się wyżyją. Oczywiście zachowanie na medal ale nasi miejscowi fachowcy też mają dużo za uszami i o tym się nie pisze.

skopali mu tyłek ???? niech kase ludziom oddaje!!!! to jest złodziejstwo nie biznes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Omnimakaron niezalogowany
13 lutego 2022r. o 9:02
Ludzie piszący komentarze nie znają się na hydraulice,filtr jest przy zaworze ,a nie w kotle ,a tak na marginesie ,nie raz trzeba przeróbki robić,chodzi o podłączenia poprzednich kotłów , więc 1000 zł samo założenie plus przeróbki, każdy ceni się jak chcę ,jak kocioł kosztuję 4000 to nie znaczy że w cenie jego jest montaż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
13 lutego 2022r. o 22:34
Wiadomo jakie dzisiaj są czasy. Każdy chce zarobić jak najwięcej i jak najszybciej. Kocioł kotkowi nie równy. Jeden kosztuje 3 drugi 6 a inny 8 i więcej tysięcy. Ale czy ktoś komuś związał ręce i przystawił pistolet do głowy żeby to kupił. Najpierw jak się chce coś kupić to najpierw niech ktoś się obezna w cenach i usługach a nie bierze na pałę i jak to zwykle bywa leci z płaczem do telewizji lub do innych mediów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Powój niezalogowany
17 lutego 2022r. o 23:59
Przecież jeśli cena za kocioł dla indywidualnego klienta wynosi 2500 zł, to dla przedsiębiorcy montującego wiele kotłów taka cena wynosi 1400-1700 zł w każdej branży przedsiębiorcy mają upusty. Jeśli ktoś opowiadał, że jest z gazowni to tak jakby przyłożył pistolet starszej osobie do głowy, starsze osoby są bezbronne, atakowane kiedy najbliżsi są w pracy i nie mogą często nawet odebrać telefonu. Domokrążctwo powinno zostać ustawowo zakazane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
19 lutego 2022r. o 7:34
Pogoń Oleśnica to czwarta liga ,najstarszy klub na Dolnym Śląsku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mateo niezalogowany
29 lipca 2022r. o 0:06
Też się dałem nabrać, ten naciągacz wszedł do mnie pod pretekstem "sprawdzania stanów pieców". Całe życie będzie mi wstyd że się dałem nabrać i pozwoliłem sobie wcisnąć ten piec.
Pan Mariusz wcale NIE PRZYJĄŁ WZROTU choć odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni.
artysta.mateo(małpa)gmail.com mój adres do kontaktu. Może uda się Pana Mariusza jednego i drugiego, Pana Gracjana i resztę wspólnie nam wysłać za kratki za te machlojki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mateo niezalogowany
29 lipca 2022r. o 0:14
Oszuści!!! Powiedzieli że 5 lat gwarancji i 5 lat przeglądów w cenie dają. Wczoraj Po roku do mnie zadzwonili, że oni odpłatnie serwis mi pieca zrobią bym następne miał darmowe. W tym roku składam sprawę do sądu że firma Merkury Mariusz Zieliński nie przyjeła mojego odstąpienia od umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza