Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
REKLAMA La Perla zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nasz most nie jest wiaduktem
~~Wesoły Romek 21 maja 2022r. o 8:57
~~bazyliszek napisał(a): a ileż to bełtów się tam wypiło

Bełty to przy okazji :) ale za to ile panienek tam się przeleciało :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ramaj 21 maja 2022r. o 9:17
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): ........................................ Lewactwo będzie się szczególnie "jarało" tego typu dyskusjami, które niczego nie wnoszą, a jedynie powiększają chaos. Bo ich celem jest zrobić z nas bezwolną, bezmózgą masę.

Z tobą sukienkowi już dawno to zrobili,okaleczyli mózg że potrafisz tylko "bezwolnie" klepać w koło to co ci wgrali.Siadłeś za klawiaturą i wydaje ci się,że to ambona, a to tylko chlewik dla barana.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.