Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie rowerzysty na Jeleniogórskiej
~~Do Szarawozielony Powój niezalogowany
26 maja 2022r. o 21:12
Odstaw auto i wskocz na rower po czterdziestu latach " mania prawo jazdy" a przekonasz się co to jest odległość bezpieczna j€łopi£ .
Myślisz że rowerzysta położył się na bok przed autem ?
Ja tam byłem matołku i widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Sosna niezalogowany
28 maja 2022r. o 5:22
Bo tam nie ma ścieżki rowerowej,a powinna być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Fasolnik niezalogowany
28 maja 2022r. o 8:54
~~Horus wybuduje !
Klepie bzdury na portalu w każdym temacie i wszystko się to może załatwi kilka kilometrów ścieżek rowerowych w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2022r. o 9:19
Pieprzysz waści jak Piekarski na mękach ...;D
stań sobie na skrzyżowaniu obwodnicy obok Badera...poobserwuj jak tam często zachowują się rowerzyści ...widziałem już tam wielokrotnie przypadki ocierające się wręcz o tragedię ...

stojący samochód- jadący od strony Badera-rusza by pojechać na wprost a tu wpada na pasy rowerzysta i samochód gwałtownie hamuje stając praktycznie na środku skrzyżowania...rowerzysta zamiast zjechać z pasów coś tam wrzeszczy w stronę stojącego nadal samochodu ...w tym czasie nadjeżdża auto od strony Biedronki przy Wróblewskiego i by uniknąć uderzenia wpada na lewy pas ...

włącz wyobraźnię ...
jestem pewien że 90% rowerzystów nie ma pojęcia o zasadach ruchu drogowego ...nie ma pojęcia o tym jak należy się zachować jadąc ścieżką rowerową ale zbliżając się do jezdni przeznaczonej dla ruchu pojazdów mechanicznych...
dlatego uważam że zamiast bzdurnych tematów powinien tu powstać taki by pewne sprawy wyjaśniać ,opisywać bo każdego praktycznie dnia wprowadzane są nowe przepisy ,nowe znaki itd.
ktoś tu dobrze gdzieś zauważył że poważne problemy pojawiły by się po wprowadzeniu ''śluz rowerowych''
a strach pomyśleć co by się działo gdyby pojawiły się ronda ''turbinowe'' :D

wiesz coś o tym ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Horus niezalogowany
28 maja 2022r. o 20:26
Horus jestem pieszym, rowerzystą i kierowcą zawodowym.
Pieprzysz od rzeczy o jakim Baderze i zmieniasz temat jak dziecko co zeżarło tabliczkę czekolady.
Na przejeździe rowerowym w obrębie skrzyżowania pierwszeństwo ma rower podobnie jak pieszy na przejściu.
Horus poczytaj Kodeks drogowy i wtedy coś pisz.
A Ustawa o transporcie drogowym jest dla ciebie za trudna do zrozumienia więc jej nie musisz czytać .
Jestem przekonany że nie widziałeś na własne oczy ani ronda turbinowego ani śluzy rowerowej a już na pewno nie masz pojęcia do czego służą.
Teraz uzupełnij wiedzę poprzez internet J€łopi£
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2022r. o 21:00
co to jest ''przejazd rowerowy w obrębie skrzyżowania''?
opisz to ...tak jak potrafisz...


Dopisane 28.05.2022r. o godz. 20:40:

~~Do Horus napisał(a):
Jestem przekonany że nie widziałeś na własne oczy ani ronda turbinowego ani śluzy rowerowej a już na pewno nie masz pojęcia do czego służą.
Teraz uzupełnij wiedzę poprzez internet J€łopi£


no co jest że nagle zamilkłeś ?
szukasz wiedzy w googlach ?....jołopie? ;D
najbliższe turbinowe jakie spotkałem na swojej drodze ma Lubin...
a więc omijaj Lubin ...jołopie...;D
śluz rowerowych tam nie widziałem ...



Dopisane 28.05.2022r. o godz. 20:50:

dzisiaj ''czarny dzień'' bolesławieckiej Policji...
dwa autka skasowane ...jedno na Przemysłowej...
i znowu BMW...;D
bo jeździć ''cza umić''

ciekawe ...chwalą się zatrzymaniem jednego czy drugiego z działką ''zioła'' a tu cisza...;D


Dopisane 28.05.2022r. o godz. 21:00:

jołop szuka info co jest ''przejazd rowerowy w obrębie skrzyżowania'' ;D

kierowca zawodowy...;D
nie chce mi się czekać na odpowiedź bo nauka może zająć takiemu sporo czasu...
a taki był gadatliwy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Horus niezalogowany
28 maja 2022r. o 21:03
Ten przejazd rowerowy to takie linie prostokątne narysowane obok przejścia dla pieszych i znak z ludzikiem i rowerkiem i tam rowerzyści mają pierwszeństwo j€łopi£.
Może faktycznie powinieneś odstawić auto bo ty kompletnie nie znasz przepisów ruchu drogowego !
Na pi£rdol€ i takie zj€by jeżdżą po drogach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2022r. o 23:45
właśnie....
no to jołopie popatrz na przejście dla pieszych o którym wcześniej pisałem ...to przy obwodnicy ...
tam każdy rowerzysta MA OBOWIĄZEK zejść z roweru i go przeprowadzić a nie wpadać na pasy bezrozumnie i jeszcze drzeć japę...
kierowco ''zawodowy'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza