Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Merytoryczne spotkanie posłanek Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Bolesławca
~~donek niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 18:11
Możemy mieć problem liczenia głosów przy takiej frekwencji, ........rozmawiał donek już merytorycznie w kwestii z paniąL tej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Dyptam niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 18:22
Niestety jak widać prócz szczucia na drugich, te kobiety nie potrafią nic innego. Do tego nie mówią programu, bo jak to Leszczyna powiedziala, ze dopiero po wyborach go ogłoszą!!! HAHA!!! Nanprawde nie dziwie się, że była tak bardzo niska frekwencja. Spora część to redaktorzy i działacze partyjni, bez nich nie wiem, czy jeden rząd by się uzbierał. Gdyby ludziebtak chcielibich wygranej a PiS, byl taki zły, powinno przyjść na spotkanie większość osób z Bolesławca, odwoływać prace, brać urlopy. Jesli to takie ważne, to dlaczego nikt się nie pofatygował? Ostatnią rzecza ktore potrafią osoby z tej partii, to zajmowanie się samym sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 18:35
~~uczestnik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starsza napisał(a): Rządy PiS trafiły od początku na dobrą koniunkturę miały więcej szczęścia niż PO ale tłuste lata się kończą i zaczynają się hude więc teraz trzeba na kogoś zgonić winę, według nich wszyscy winni tylko nie oni.


Jak to spotkanie było tak merytoryczne jak powyższa wypowiedź nie warto było w nim uczestniczyć .

Szkoda. Spotkałbyś się z bratem i może pogadał. Może nawet nie tylko z nim.

Jak był w Bolesławcu Jarosław Kaczyński, brat tam był , miał poglądy prawicowe. Strajk kobiet organizuje lewica, brat zmienia poglądy na lewackie. Pani poseł Leszczyna reprezentuje środowiska liberalne, brata liberała nie mogło zabraknąć. O czym ja związkowiec miał bym z tak wszechstronnym politykierem rozmawiać . PO to anty związkowa partia, partia w której jest wielu byłych działaczy Solidarności i opozycji anty komunistycznej dla władzy jest gotowa wejść w koalicję nie tylko z post komunistami ale nawet z sam diabłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy lilak niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 19:17
Tak jak Ścigaj ? Lubisz taką polityczna prostytucję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 19:29
Panie zapowiadają trzecią kadencję PiS?

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Omieg niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 19:38
~~Karmazynowy lilak napisał(a): Tak jak Ścigaj ? Lubisz taką polityczna prostytucję?

A który od Kukiza się nie zeszmacił ,nie znam żadnego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 19:45
~~Brawo PiS napisał(a): Panie zapowiadają trzecią kadencję PiS?

Brawo PiS


Czyli będą rządzić z za krat ,taki Horała powinien dostać co najmniej 10 lat ,na jego kampanię składali się wszyscy dygnitarze z PGNigu i ENERGY ,bagatela przelali 123 tys a ile tera Horała im nadpłacił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ubogi Polak niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 21:41
Najpierw niech odsiedzą swoje ci z lat 2007-2015
tam to dopiero było zwijanie państwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion