Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kładka na Bobrze zamknięta, poważne uszkodzenia
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
2 lipca 2022r. o 8:55
I teraz pewnie będzie zamknięta z rok... Porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Dąbrówka niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:14
totalna porażka, przygotowanie do lata w Bolesławcu fatalne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Enkiant niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:24
~~Bławatkowa Dąbrówka napisał(a): totalna porażka, przygotowanie do lata w Bolesławcu fatalne


Pierdzielisz głupoty …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Len niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:47
Remont banalnej kładki to gigantyczny problem, dla śpiącego, niewydolnego zarządu miasta. Rozwiązaniem jest postawienie parkometru za przejście przez kładkę, a może przejazdy przez mosty. Za chodzenie po ulicach właściwie też powinny być opłaty, w końcu kosteczka brukowa na ryneczku się wyciera. Kpina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dora niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:50
To częsta trasa rowerzystów i spacerowiczów. Czy ktoś tam myśli żeby w sezonie to robić? Przecież można było wcześniej późną jesienią albo nawet ciepłą zimą. To nie, teraz kurka w sezonie trzeba ludziom utrudnić życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Agrest niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:55
Władze miasta wszystko co po zachodniej stronie Bobru mają w dupie. Stan kładki zaskoczył Romana. Postawili barierki, które za chwilę wylądują w rzece. Nie są niczym przytwierdzone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Lawenda niezalogowany
2 lipca 2022r. o 10:09
~~Brudnozielony Len napisał(a): Remont banalnej kładki to gigantyczny problem, dla śpiącego, niewydolnego zarządu miasta. Rozwiązaniem jest postawienie parkometru za przejście przez kładkę, a może przejazdy przez mosty. Za chodzenie po ulicach właściwie też powinny być opłaty, w końcu kosteczka brukowa na ryneczku się wyciera. Kpina.

I to jest słuszna koncepcja! Za przejście przez kładkę należy pobierać opłaty. Panie prezydęcie, proszę wydać stosowne polecenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Jagoda niezalogowany
2 lipca 2022r. o 10:32
Niech wprowadzą opłatę za wdychane powietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz