Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nasi uczniowie najlepsi na Dolnym Śląsku
~~czytelnik 7 lipca 2022r. o 13:48
Świetna dyskusja . Z artykułu można wywnioskować że szkoły średnie są najlepsze w woj. dolnośląskim. I LO, ZSB , Handlówka i ZSE osiągnęły wyniki powyżej śr krajowej i woj.( >90 % - o takim wyniku większość szkół może tylko marzyć . Znów szkoły są na 1 miejscu w woj. - czyli " bardzo słabo " ? ! należy kogoś rozliczać ?! Wybaczcie ale nic nie rozumiem.
Chociaż czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku , że rzeczywiście poziom kształcenia jest co najmniej niski.
Miłej lektury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!