Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

O warunkach pracy

~~Tomek niezalogowany
8 lipca 2022r. o 16:08
firma Walbert kontenery zebrzydowa czy warto tam pracować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Mięta niezalogowany
9 lipca 2022r. o 13:48
~~Tomek napisał(a): firma Walbert kontenery zebrzydowa czy warto tam pracować .

Dzwoniłem pytałem mieli mieć transport z Bolesławca ale jak co do czego to na własną rękę dojazdy,rozmawiałem z byłym pracownikiem wiadomo były to napewno nie będzie obiektywny ale jeżeli o socjalne warunki chodzi to podobno są zerowe brak szatni ,śniadania w jakiejś pakamerze przy kibelku podobno .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Psianka niezalogowany
10 lipca 2022r. o 10:10
~~Ametystowa Mięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tomek napisał(a): firma Walbert kontenery zebrzydowa czy warto tam pracować .

Dzwoniłem pytałem mieli mieć transport z Bolesławca ale jak co do czego to na własną rękę dojazdy,rozmawiałem z byłym pracownikiem wiadomo były to napewno nie będzie obiektywny ale jeżeli o socjalne warunki chodzi to podobno są zerowe brak szatni ,śniadania w jakiejś pakamerze przy kibelku podobno .

Naprawdę tragedia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
10 lipca 2022r. o 11:11
I tak doborze że nie w kibliu , chociaż można załatwić dwa w jednym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Aksamitka niezalogowany
10 lipca 2022r. o 17:11
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): I tak doborze że nie w kibliu , chociaż można załatwić dwa w jednym .

To musi być tam ciekawie jak ktoś pięć minut przed przerwą postawi klocka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poszukujący pracy niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 9:07
Pracowałem kiedyś przy kontenerach za granicą,aktualnie wróciłem do kraju i szukam pracy. Z kim Pan rozmawiał ? Mogę numer do tego pracownika także mam kilka pytań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Bambus niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 10:00
Pracuję cztery dni w tygodniu. Czekam na oferty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiona niezalogowany
24 października 2022r. o 17:28
~~Poszukujący pracy napisał(a): Pracowałem kiedyś przy kontenerach za granicą,aktualnie wróciłem do kraju i szukam pracy. Z kim Pan rozmawiał ? Mogę numer do tego pracownika także mam kilka pytań.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza