Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bóbr wysycha!
~~Janusz niezalogowany
26 lipca 2022r. o 17:04
Czyli jak będziemy oszczędzać wodę to np. w Afryce będzie jej więcej? Jak zakręcę kran to w Afryce wzrośnie ciśnienie? Wylana woda na drogę paruje nie znika i w formie chmur poleci kto wie może nad Afrykę. Tam czy tu i tak będzie z tego deszcz więc o co halo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juzek niezalogowany
26 lipca 2022r. o 17:51
Może by tak zająć się firmą która zanieczyszcza naszą rzekę ? Ups zapomiałem ze niemieckie firmy maja czyste toksyny i mogą nam wlewać do rzeki syf. Nie jest tez tajemnicą, ze są sprzęty wywołujące deszcz, niedawno w Dubaju to robili i tutaj nasuwa się pytanie dlaczego nie zrobią tego w Afryce. Spieszę z odpowiedzią, co jest cenniejsze diament czy woda ? Nie widzicie tego ? Jeden ma wodę a drugi ropę i diamenty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ww niezalogowany
26 lipca 2022r. o 18:25
Krepnice sprzedali, a podobno to był zbiornik wody pitnej, teraz na motorówkach tam zaginaja nizczac nature w imie prywatnego interesu i własności. Wode z kibla bedziecie pic jak tak sie dba o lokalne akweny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Agrest niezalogowany
26 lipca 2022r. o 18:25
~~Janusz napisał(a): Czyli jak będziemy oszczędzać wodę to np. w Afryce będzie jej więcej? Jak zakręcę kran to w Afryce wzrośnie ciśnienie? Wylana woda na drogę paruje nie znika i w formie chmur poleci kto wie może nad Afrykę. Tam czy tu i tak będzie z tego deszcz więc o co halo?


Co kogo interesuje Afryka ? Jedź i tam siedź a nie.. kur.. co za fakin idiot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 lipca 2022r. o 19:31
ano taki np. że to co dzieje się w Afryce i jej okolicach ma wpływ na to co dzieje się także z klimatem w Europie...
wiesz coś o tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
26 lipca 2022r. o 19:44
sprzedana za grosze Błękitka, Krępnica, Stara Oleszna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Pieris niezalogowany
26 lipca 2022r. o 20:53
~~jarek to yebnie napisał(a): sprzedana za grosze Błękitka, Krępnica, Stara Oleszna


Nie za grosze tylko za złotówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czytelnik niezalogowany
26 lipca 2022r. o 21:06
Och ten Tusk nawet wodę wychlał,węgiel zżarł,a w zimie zrobi zimę i będzie zimno.A tak na poważnie to nasza i tylko nasza wina księży nie oni się tylko modlą aby bylo dobrze IIIIIIIIIMMMMM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu