Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Milion złotych nagrody za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie Odry
~~Brawo PiS niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 9:43
Wędkarze przyszli z martwymi rybami z Odry ,do Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach i usłyszeli, że badanie jest niemożliwe, bo brakuje odczynników. Ryby zutylizowano. Był koniec lipca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymoteusz niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:50
Wiem kto to zrobił i ma wiedzę na ten temat. Pewnie kasy mi niezaplacą ale zdradzę że to morawiecki i kaczynski. Oni i ich koledzy ponieważ zanieczyszczenia które puszczono , wypłynęły z duzej firmy gdzie w radzie nadzorczej muszą zasiadać koledzy polityczni. Tak duże skażenie to setki cystern wiec tylko przedsiebiorstwo gdzie są panowie z nadania politycznego. Aktualnie kasują spokojnie dane cyfrowe z chistorii zbiorników zakladu więc prokuratura nic nie znajdzie a chodzi o zniszczenie niekontrolowanego źródła żywności a jednak i wody podskórne będą zatrute. Ludzie szykujecie się na głód bo oni go nam caly czas szykują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 6:36
~~Tymoteusz napisał(a): Wiem kto to zrobił i ma wiedzę na ten temat. Pewnie kasy mi niezaplacą ale zdradzę że to morawiecki i kaczynski. Oni i ich koledzy ponieważ zanieczyszczenia które puszczono , wypłynęły z duzej firmy gdzie w radzie nadzorczej muszą zasiadać koledzy polityczni. Tak duże skażenie to setki cystern wiec tylko przedsiebiorstwo gdzie są panowie z nadania politycznego. Aktualnie kasują spokojnie dane cyfrowe z chistorii zbiorników zakladu więc prokuratura nic nie znajdzie a chodzi o zniszczenie niekontrolowanego źródła żywności a jednak i wody podskórne będą zatrute. Ludzie szykujecie się na głód bo oni go nam caly czas szykują.
bardzo mądrze napisane mógłbym tylko dopisać że tj straszne dla nas polaków naco jeszcze czekamy ? trzeba pozbawić ich władzy wg art 4 Konstytucji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 sierpnia 2022r. o 12:10
zapomniano już o katastrofie związanej z Odrą?
to ja przypomnę ...
tym bardziej że ostatnio sporo pada a więc podniesie się poziom wód ...
plusem będzie to że wody bardziej się natlenią i szybciej płynąca woda wypłucze dużą część ''śmieci'' z dna w tym śnięte ryby...
ale co w ujściem Odry i Zalewem Szczecińskim?
tam wzrośnie najszybciej poziom azotu...
kto kiedyś hodował w domu ryby ten doskonale wie czym to grozi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.