Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Religia coraz mniej interesująca
~~Kasztanowatoczerwona Bakopa niezalogowany
20 września 2022r. o 18:38
jak muwiem ,tak piszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Rokitnik niezalogowany
20 września 2022r. o 18:42
~~Kasztanowatoczerwona Bakopa napisał(a): jak muwiem ,tak piszem

To dzisiaj dość powszechne u wielu ludzi: muwiem, piszem, myślem, ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kab niezalogowany
20 września 2022r. o 18:58
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Margerytka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystoszara Lawenda napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Margerytka napisał(a): Ludzie przestają wierzyć w zabobony

Pajacu, nie znasz znaczenia wyrazu ale jesteś pierwszy do wypowiadania się. Doucz się, de...u. Zabobony, religiozn. wierzenia i praktyki kultowe nie akceptowane przez oficjalne religie;
zwykle noszą cechy myślenia magicznego lub deformacji dawnych wierzeń; pot. przesądy, zachowania świadczące o zacofaniu i braku zdolności racjonalnego myślenia.


zabobon «ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu mocy nadprzyrodzonych, które mogą sprowadzić na kogoś nieszczęście lub ustrzec go przed nim» w takim ujęciu jest nim każda religia.

Kolejny d...l - pojęcia potoczne przeciwstawiasz pojęciom naukowym. Stąd tak wielu de....i wśród lewactwa - wy jesteście zbyt tępi, żeby się czegokolwiek nauczyć i cokolwiek zrozumieć?
Religia z natury jest nienaukowa. Jeśli jesteś taki naukowy, to podaj naukowy dowód na istnienie Boga. A może traktujesz naukę wybiórczo, tam gdzie cj wygodnie ch. Amie i prostaku
Po pierwsze, nieuku, podałem naukową definicję wyrazu "zabobon", a lewaki, jak zwykle posługują się potocznymi wyrażeniami twierdząc, że są one równoważne dla definicji naukowej. Moja uwaga odnosiła się przede wszystkim do wyżej wymienionej kwestii. Odnośnie dowodów na istnienie Boga, to podaj tu choć jeden naukowy dowód, że Bóg nie istnieje.


I tu jest przykład typowego dla katotaliba odwracania kota ogonem. Cytuję: "Odnośnie dowodów na istnienie Boga, to podaj tu choć jeden naukowy dowód, że Bóg nie istnieje.".
Skoro chłopie twierdzisz, że bóg istnieje, to tzw. "ciężar dowodu" (burden of proof) jest po twojej stronie. To ty musisz udowodnić, że to co twierdzisz jest prawdą, a nie ja, że jest to nieprawda. Idąc tym tropem myślenia to udowodnij mi, że nie istnieją smoki, Latający Potwór Spaghetti, Zeus z piorunem w ręku czy, bardziej współcześnie, Batman albo Superman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
20 września 2022r. o 19:12
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ja wierzę że PiS wygra następne wybory ,
kto zabroni mi wiary????


Czy dobrze kiedyś czytałem,że żyjesz w Niemczech ?Jeżęli tak, to goowno masz do powiedzenia temat polityki i religii w Polsce.

Na piśmie mi dostarcz , tylko bez takich błędów
a zakazać to możesz babci chleb ze skórką jeść ………………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kancelista niezalogowany
20 września 2022r. o 19:18
Jeszcze dodaj że do kancelarii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
20 września 2022r. o 19:20
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ja wierzę że PiS wygra następne wybory ,
kto zabroni mi wiary????


Czy dobrze kiedyś czytałem,że żyjesz w Niemczech ?Jeżęli tak, to goowno masz do powiedzenia temat polityki i religii w Polsce.

Na piśmie mi dostarcz , tylko bez takich błędów
a zakazać to możesz babci chleb ze skórką jeść ………………D

A ta zbuchana przez ciebie dziewoja urodziła ? Letnia była czy nie letnia ? o aborcji to nawet nie myślimy ,prawda /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
20 września 2022r. o 19:45
co ja tu czytam...
ajajajajajaj...;D
to chyba niezalogowany Horus....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Len niezalogowany
20 września 2022r. o 19:55
~~Ciemnopomarańczowa Margerytka napisał(a): Ludzie przestają wierzyć w zabobony

W ogolniaku mialem religie z jsiedzem, ktory auta sprowadzal i o tym gadalismy, slubu udzielal mi ksiadz z ktorym na oltarzu wodke pilismy,a jak wozilem pizze, to w wielki piatek dwoch grubych czarnuchow zamowilo z trzema dodatkami miesnymi...dawno skonczylem z fanclubem jezusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza