Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Historia jednego śmiecia
~~Płoworudy Rącznik 26 września 2022r. o 16:40
~~Eess napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konopna Laurencja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): PSZOK nie działa tak jak powinien. Nie odbiera wszystkich odpadów i stawia limity. Nie można w dowolnych godzinach wywieźć odpadów. Elementy tapicerki samochodowej można pozbyć się tylko w lesie. Nie ma wyboru , jest śmietnisko. Nie ma starań ze strony administracji mieszkańcy stają się brudasami.

No szlachta by chciała 24 na h. Jakoś u niemca i czecha nie ma tak dobrze a po lasach tyle syfu nie zalega. U nas też nie ma problemy by u mechanika, u którego robi się auto zostawić daną część nawet za odpłatnością. Jak stać kogoś na auto to stać i na przeglądy i na utylizację zużytych części - taka prawda.

Wyobraź sobie, że wielu ludzi robi w swoich autach naprawy bez pomocy mechanika. I to oni głównie maja problem ze zdaniem odpadów samochodowych. Co do mechaników, to każdy powinien być zgłoszony do bazy danych o odpadach oraz mieć umowy z firmami odbierającymi różne frakcje odpadów. Wielu tego nie ma, ale jakoś nikomu w gminach nie wpada do głowy, żeby ich pod tym kątem sprawdzić.

gmina tylko plakać potrafi oni nawet nie potrafią kasy za odpady porzadnie ściągać z ludzi a co dopiero ewidencje jakieś robić ..... to tylko kawka gatka szmatka i aby do 15 zlecialo ..... kasa się zgadza oni nie mogą się przemęczać...tak pomyśleć dlaczego te odpady są w lasach jak pszok zorganizować aby kazdy mial mozliwosc zawiezienia odpadów.... no za duzo roboty, oni wstęgi mogą przecinać, droge jaks otworzyć, boisko a gdzie tam śmietniskami beda się zajmowac .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków