Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oficjalne otwarcie baltic Pipe!!!

~~Horus niezalogowany
29 września 2022r. o 13:21
no dobra ...
sprawdziłem ...wszystko działa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 września 2022r. o 16:04
przeprosiny przyjęte...
to dobrze że szukasz wypowiedzi ...na przyszłość będziesz bardziej powściągliwy w opiniach ...
np. o ''burych '' itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 września 2022r. o 16:13
~~Horus napisał(a): przeprosiny przyjęte...
to dobrze że szukasz wypowiedzi ...na przyszłość będziesz bardziej powściągliwy w opiniach ...
np. o ''burych '' itd.


Ja ci też coś udowodniłem w temacie Wojna , mam nadzieję że też będziesz bardziej powściągliwy z nadużywaniem słowa ŁŻESZ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 września 2022r. o 16:19
M21W2 napisał(a): ~~Horus napisał(a): M21W2 napisał(a): ~~Horus napisał(a)


Tym razem odpiszę , łżesz jak bura itd




Nie siedzę jak ty Januszku od świtu do późnej nocy przy laptopie , mam wiele ciekawszych zajęć , jesteś aż tak ograniczony aby tego nie zauważyć ? .
Udowodnij , przeproszę , po drugie ty piszesz , tylko piszesz bez podania źródła a że już tyle twoich kłamstw pojawiło się na forum jesteś bynajmniej dla mnie najmniej wiarygodny .


Dopisane 29.09.2022r. o godz. 15:20:PRZEPRASZAM HORUSA , nie znałem wypowiedzi Ziętka z kwietnia kiedy to powiedział że jesienią przyjdzie płacić za tonę nawet 5000 zł .

nie fantazjuj chłopie z tym moim siedzeniem tutaj od świtu do późnej nocy...
ja tez mam trochę ciekawszych rzeczy do zrobienia niż ty sobie to wyobrażasz...
Za ciebie inni posty piszą za mnie tez...;D
nie daj się ponieść emocjom a postaraj się o więcej zdrowego rozsądku...

''... już tyle twoich kłamstw pojawiło się na forum jesteś bynajmniej dla mnie najmniej wiarygodny .''

skoro zauważysz kłamstwo otwarcie o tym pisz podpierając to swoim źródłem bo na chwilę obecną nie robisz tego w wielu przypadkach ...
ja nie podaję źródeł tylko do czasu ...pojawiają się one tylko wtedy kiedy nie jakaś tylda zarzuci mi kłamstwo a ktoś zalogowany...wtedy bawię się tym jak taki ktoś zostaje z ''ręką w nocniku'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 września 2022r. o 16:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): przeprosiny przyjęte...
to dobrze że szukasz wypowiedzi ...na przyszłość będziesz bardziej powściągliwy w opiniach ...
np. o ''burych '' itd.


Ja ci też coś udowodniłem w temacie Wojna , mam nadzieję że też będziesz bardziej powściągliwy z nadużywaniem słowa ŁŻESZ .

a co to takiego?
powtórz o co chodzi tylko konkretnie ... gdzie ?
podasz stronę? ...chętnie się do tego odniosę bo teraz już mam czas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 września 2022r. o 16:52
a jednak za godzinkę ...
musimy gdzieś podjechać ...ale wrócę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michaelgok niezalogowany
29 września 2022r. o 16:57
日光共享空間 - Nikko Space


https://nikkospace.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
29 września 2022r. o 23:09
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec napisał(a): Mamy znowu piękny Pomnik Rury. Wg dobrze poinformowanych wiewiórek duńska firma z powodu problemów technicznych dostawy gazu z tego źródła będą odbywać się nie od 1.1.2023 a 1.1.2024. Jest git.


Ale norweski gaz popłynie od 1 października 2022 ;)
Skąd ty wziąłeś te duńskie źródła, no chyba że ze źródeł rosyjskich :D:D

Jak na razie mamy wrzesień i nic nie płynie po za propagandą . Sprecyzujesz ile go
płynie i za jakie pieniądze ? :-)


Gaz popłynie planowo od 1 października '22.
Do końca 2022 roku połynie ok. 800 mln metrów sześciennych gazu.
W 2023 roku przez Baltic Pipe popłynie ok. 6 mld metrów sześciennych gazu.
Ceny, to tajemnica handlowa ;)
Wiadomo, że Niemcy blokują ustanowienie unijnych limitów cenowych na zakup gazu. Można sie domyślać dlaczego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.